W półfinale na Narodowym zagrają Niemcy i Włosi. Za kim będzie Warszawa?

W niedzielę wieczorem Włosi pokonali po rzutach karnych Anglię i awansowali do półfinału Euro 2012. W czwartek na Stadionie Narodowym w Warszawie Włosi zagrają z Niemcami o awans do finału.
Po 90 minutach spotkania Włochów z Anglią w Kijowie było 0:0. Po 30 minutach dogrywki wynik się nie zmienił. Ale przez 120 minut lepsi byli Włosi - oddali zdecydowanie więcej strzałów, częściej byli przy piłce, mieli lepszą skuteczność podań, więcej rzutów rożnych. I lepsze okazje do strzelenia gola. Brakowało im jednak precyzji w wykończeniu akcji.

W rzutach karnych Anglicy prowadzili 2:1, ale w ważnym momencie spudłował Ashley Young, a potem strzał Ashley'a Cole'a obronił Gianluigi Buffon. Włosi wygrali konkurs rzutów karnych 4:2.

W czwartek Włosi zmierzą się z Niemcami, którzy w ćwierćfinale rozbili Grecję 4:2, a wcześniej wygrali wszystkie trzy mecze w grupie z Portugalią, Holandią i Danią.

Komu w półfinale na Narodowym będą kibicować warszawiacy?

Komu będziesz kibicował w półfinale na Narodowym?