San Marino zapełni Stadion Narodowy? 1 lutego rusza sprzedaż biletów na mecze eliminacji MŚ

1 lutego rozpocznie się sprzedaż biletów na marcowe mecze eliminacji do MŚ w Brazylii reprezentacji Polski z Ukrainą i San Marino - poinformował Polski Związek Piłki Nożnej. Najdroższe bilety na mecze na Stadionie Narodowym kosztują 175 złotych, najtańsze 45 złotych.
Polska zmierzy się w ramach eliminacji do mistrzostw świata w piłce nożnej w Brazylii w 2014 roku z Ukrainą 22 marca, a z San Marino cztery dni później. Obydwa mecze odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Najpierw bilety na te spotkania będą mogli kupić tylko członkowie Klubu Kibica RP. Pierwsza faza sprzedaży będzie trwała od 1 do 21 lutego. PZPN ustalił następujące ceny wejściówek na mecz z Ukrainą: 80, 135 i 175 zł w zależności od kategorii i 45, 65 i 90 zł na spotkanie z San Marino. Osoby z kartami Klubu Kibica będą mogły też kupić bilety na obydwa mecze w pakiecie: za 100, 160 i 220 złotych.

W drugiej fazie (22 lutego - 7 marca) w sprzedaży otwartej dostępne będą wyłącznie pakiety na obydwa mecze - w cenach 115, 185 i 245 złotych. W trzeciej fazie, od 8 marca, w sprzedaży otwartej będzie można kupić bilety zarówno na mecz z Ukrainą, jak i z San Marino. Ceny pojedynczych wejściówek będą takie same jak dla członków KK. PZPN przygotował też bilety rodzinne, specjalne wejściówki dla niepełnosprawnych i zniżki dla seniorów.

- Można dyskutować, czy ceny są wysokie, czy niskie. Moim zdaniem są absolutnie dostępne. Bilet trzeciej kategorii na mecz z San Marino kosztuje 45 złotych. Wierzę, że na obu spotkaniach będziemy mieli komplet. Chodzi się na swoją reprezentację, atrakcyjność rywala jest tylko dodatkiem - stwierdził prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Bilety będzie można kupić w internecie na stronie kupbilet.pl.

Więcej o: