Internauci zadecydowali: Rekordowy Nightskating sportowym wydarzeniem maja w Warszawie

Nightskating na ulicach Warszawy

Nightskating na ulicach Warszawy (Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta)

Wieczorny przejazd na rolkach prawie trzech tysięcy osób zwyciężył w plebiscycie serwisu Warszawa.sport.pl na sportowe wydarzenie maja.
Rusz się. Wybierz coś dla siebie i zaplanuj aktywny weekend w Warszawie

9 maja ulicami stolicy przejechał rekordowy pod względem frekwencji Nightskating Warszawa. W przebieranym, kolorowym przejeździe wzięło udział 2915 osób. Na to wydarzenie zagłosowało najwięcej osób (107) w plebiscycie, który przeprowadziliśmy na naszym fanpage'u na Facebooku. Głosowanie zakończyło się w środę o godz. 12.

Tylko cztery osoby mniej oddały głosy na mistrzostwo Polski, które w maju zapewniła sobie Legia. Na podium znalazł się też turniej bike polo na Stegnach, który był eliminacją do czerwcowych mistrzostw Europy w Krakowie. Zagłosowało na niego 95 internautów. Pozostałe wydarzenia zebrały po kilka głosów. W sumie w naszym plebiscycie wzięło udział 326 osób.

Zobacz także
  • Nightskating na ulicach Warszawy Nightskating Warszawa po raz pierwszy pojedzie na Targówek
  • Trofeum za mistrzostwo Polski wzniósł kapitan Michał Żewłakow! Wielkie świętowanie na stadionie Legii. Michał Żewłakow wzniósł mistrzowski puchar! [DUŻE ZDJĘCIA]
  • W sobotę na Stegnach rozegrany został eliminacyjny turniej w bike polo, którego stawką był awans do mistrzostw Europy Turniej Bike polo na Stegnach: Trzy zespoły wywalczyły awans do mistrzostw Europy