Sport.pl

Świadoma podróż przez karierę - konferencja dla ludzi sportu na Stadionie Narodowym

W niedzielę 13 grudnia na Stadionie Narodowym odbędzie się konferencja pod hasłem "Świadoma podróż przez karierę" skierowana do piłkarzy, trenerów i sportowców. W roli prelegentów pojawią się m.in. Jacek Magiera, Wojciech Kowalewski czy Bożydar Iwanow.


Konferencja ma na celu zwiększenie świadomości m.in. na temat motywacji, pracy w chwilach lepszej i gorszej formy, radzenia sobie z kontuzjami, kontaktów z mediami, odżywiania czy mądrych inwestycji. Jednym z inicjatorów konferencji i twarzą grupy Football Players Zone jest Jacek Magiera. Były piłkarz i trener, który przez 18 lat związany z Legią Warszawa, pełnił również nieformalną rolę motywatora młodych piłkarzy w warszawskim klubie.

- Konferencja będzie niesamowitą okazją dla ambitnych piłkarzy, aby wchłonąć wiedzę i umiejętności od autorytetów z dziedziny piłki nożnej, biznesu i rozwoju. Zapowiada się wielkie show z porywającymi występami artystycznymi i niesamowitym klimatem Stadionu Narodowego. Jeżeli potrzebujesz potężnej dawki motywacji, inspiracji i chcesz poznać tajemnice sukcesu mistrzów oraz pragniesz poznać przepis na maksymalne wykorzystanie swojego potencjału - piszą organizatorzy.

Gośćmi specjalnymi będą Michał Winiarski, Michał Żyro, Mariusz Jop i Jacek Krzynówek. Uczestnicy konferencji otrzymają bezpłatny wstęp na mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice, który odbędzie się tego samego dnia na Stadionie Wojska Polskiego.

Więcej informacji na temat biletów i samego wydarzenia na stronie: http://www.footballplayerszone.pl.

Więcej o: