Liga Europejska: Rybus: Warto ciężko pracować

PRZEGLĄD PRASY. Maciej Rybus zagrał ze Spartakiem świetne spotkanie i to między innymi dzięki niemu legioniści wywalczyli w Moskwie awans do fazy grupowej LE. - Człowiek dopiero w takich momentach zdaje sobie sprawę, jak bardzo warto ciężko pracować, bo wtedy przychodzą takie efekty - powiedział po spotkaniu Rybus, w rozmowie z dziennikarzem ?Przeglądu Sportowego?.
Pomocnik warszawskiego zespołu zaliczył w czwartek jeden ze swoich najlepszych występów w barwach Legii. Na boisku harował przez cały mecz. To po jego strzale, tuż przed przerwą, stołeczna drużyna doprowadziła do remisu i wróciła do gry o awans.

- Jestem tak szczęśliwy, że nie wiem co powiedzieć. Człowiek dopiero w takich momentach zdaje sobie sprawę, jak bardzo warto ciężko pracować, bo wtedy przychodzą takie efekty. Uświadamia sobie, że każdy mecz, każdy trening, wszystko jest bardzo ważne i trzeba podchodzić do tego poważnie, być odpowiednio skoncentrowanym - powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" po spotkaniu Rybus.

Młody zawodnik Legii sam jest zadowolony ze swojego występu, ale dobrą dyspozycję chciałby podtrzymać dłużej, bo wie, jakie nadzieje pokładają w nim kibice oraz selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda. - Mam nadzieję, że to nie będzie jednorazowy wyskok z mojej strony i takie mecze Rybusa kibice będą oglądać częściej. Czasem sam miałem do siebie pretensje, że nie gram na tyle, na ile potrafię. Oby to się zmieniło - powiedział gazecie piłkarz.

Środek nocy, a Okęcie wypełnione po brzegi. Kibice Legii witali swoich bohaterów »