Sport.pl

T-Mobile Ekstraklasa. Mecz Legii z Zagłębiem 23 listopada

Przełożony z powodów opadów deszczu zaległy mecz 1. kolejki Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin odbędzie się 23 listopada - poinformowała Ekstraklasa SA.
Spotkanie nie zostało rozegrane w pierwotnym terminie z powodu ulewy jaka w ostatnim dniu lipca nawiedziła Warszawę. Meczem przy Łazienkowskiej obie drużyny miały zainaugurować swoje występy w sezonie. Decyzja delegata została podjęta dopiero w godzinach, spotkania, a na trybunach PEPSI Areny siedziało kilkanaście tysięcy osób. Przygotowania na pojedynek gracze z Lubina i Warszawy po kilkudziesięciu minutach oczekiwania zeszli do szatni i zostali poinformowani, że mecz się nie odbędzie.

- To nie byłby mecz piłki nożnej tylko wodnej. Wszystko oparte byłoby na przypadku. To element futbolu, ale nie chciałbym stracić w tym spotkaniu dwóch-trzech zawodników - komentował decyzję o przełożeniu meczu trener Legii Maciej Skorża

Nowy termin spotkania był uzależniony od tego, czy zespół z Warszawy zdoła się zakwalifikować do Ligi Europejskiej.Więcej o: