Liga Europejska. Prasa po Hapoelu: Mecz jak przejażdżka rollercoasterem. Legia wstała z kolan

Po emocjonującym meczu Legia Warszawa pokonała w czwartek Hapoel Tel Awiw 3:2. ?Mecz przypominał przejażdżkę rollercoasterem? - czytamy m.in. w piątkowej prasie.
"Gazeta Wyborcza" Serbowie dają Legii zwycięstwo  »

Minutę przed końcem Miroslav Radović trzy razy przymierzał się do strzału. Kopnął, gdy bramkarz Apoula leżał już na ziemi, i piłka wpadła do siatki. Pierwsza połowa nie zapowiadała rozpalających emocji i szczęśliwego zakończenia dla Legii.

"Przegląd Sportowy" Szalony mecz Legii. Mała Serbia, wielka Legia  »

Pierwsza połowa meczu z Hapoelem Tel Awiw w wykonaniu zespołu Macieja Skorży była fatalna. Jednak po przerwie stołeczny zespół znów przypominał ten ze zwycięskiego rewanżu w Moskwie. I skończyło się takim samym wynikiem, jak ze Spartakiem. A cały mecz przypominał przejażdżkę rollercoasterem.

"Super Express" Radović przegonił demony  »

Przez 67 minut Legia była kompletnie bezradna, ustępując piłkarzom Hapoelu Tel Awiw pod każdym względem. Ale kiedy wydawało się, że musi z "Czerwonymi Demonami" przegrać, nagle, w niezwykły sposób poderwała się do walki i prowadziła 2: 1. Goście wyrównali, ale "wojskowi" znów zadali cios - tym razem śmiertelny.

"Polska" Co za mecz - Legia wstała z kolan  »

Od rozpaczy do euforii z krótką przerwą na złość. Tak można by to podsumować. Danijel Ljuboja znów poderwał kolegów do walki. Serbski napastnik to w Legii człowiek orkiestra (dopóki ma siłę).

"Rzeczpospolita" Pół godziny gry  »

Dawno nie widzieliśmy tak dziwnego meczu. Legia strzelając zwycięską bramkę w 89. minucie, przypomniała kibicom końcówkę spotkania ze Spartakiem. Ale tu podobieństwa się kończą. W Moskwie przeciwnik siedział legionistom na karku w pierwszej połowie, a wczoraj Legia pierwszą połowę oddała Hapoelowi walkowerem. Zaczęła nieźle, ale po kwadransie przestała grać.

"Fakt" Popis serbskich gwiazd  »

Szał radości przy Łazienkowskiej! Po porażce z PSV Eindhoven zespół Macieja Skorży odniósł pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Europy, pokonując Hapoel Tel Awiw 3:2. Po beznadziejnej pierwszej połowie Wojskowi potrafili podnieść się z kolan i ograć najsłabszy zespół grupy C.