T-Mobile Ekstraklasa. Legia pokonała Zagłębie 3:0

W zaległym meczu 1. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała na własnym stadionie Zagłebie Lubin 3:0. Bramki dla gospodarzy strzelali Rybus, Radovic i Ljuboja. Legia awansowała na drugie miejsce w tabeli.
Mecz został przełożony, bo ulewa nad Warszawą nie pozwoliła rozegrać meczu we wcześniej ustalonym terminie. Legia dzięki zwycięstwu 3:0 awansowała na drugie miejsce w tabeli i do prowadzącego Śląska traci tylko dwa punkty.

Stołeczni piłkarze prowadzenie objęli w 19. minucie po bramce Macieja Rybusa, asystował: Danijel Ljuboja. Rybus zaatakował z piłką ze środka pola, podał piłkę w pole karne do Ljuboji, ten kapitalnie odegrał mu na jeden kontakt piętą i reprezentant Polski pewnym strzałem nie dał szans Ptakowi.

W 60. minucie Legia strzeliła drugą bramkę. Rybus dostał piłkę z prawej strony, kapitalnie podał do Radovicia, ten wyszedł sam na sam z Ptakiem i strzałem zewnętrzną częścią stopy podwyższył prowadzenie gospodarzy.

W 75. minucie trzecią bramkę dla Legii zdobył Danijel Ljuboja. Rybus wpadł z prawej strony w pole karne, zagrał na piąty metr, a tam Ljuboja nie dał najmniejszych szans bezradnemu Ptakowi.