Sport.pl

Dwaj legioniści przejdą do mistrza Bośni i Hercegowiny?

Bramkarzem Legii Marijanem Antoloviciem i obrońcą Srdją Kneżeviciem zainteresowany jest bośniacki klub Borac Banja Luka.
Chorwat i Serb nie mają raczej szans na grę w Legii i klub jest gotowy wypożyczyć lub sprzedać obydwu piłkarzy. Legionistami zainteresował się klub Borac Banja Luka, aktualny mistrz Bośni i Hercegowiny.

Jak informuje bośniacki serwis glassrpske.com klub wysłał ofertę do Legii. - Rozmawialiśmy z obydwoma zawodnikami i przedstawiliśmy im swoje warunki. Czekamy też na odpowiedź z Legii. W ciągu kilku dni sytuacja powinna się wyjaśnić - powiedział serwisowi Radmilo Šipovac, dyrektor Boraca.

22-letni Antolović przeszedł w 2010 roku do Legii z chorwackiej HNK Cibalii za ok. 500 tys. euro. W stołecznym klubie zagrał w 8 ligowych meczach. Po przyjściu do Legii słowackiego bramkarza Dusana Kuciaka Antolović stracił miejsce w składzie.

27-letni obrońca Srdja Kneżević przyszedł również w 2010 roku z Partizana Belgrad. Kosztował 350 tys. euro. W barwach Legii rozegrał w lidze 4 mecze. Trener Legii Maciej Skorża nie zabrał obydwu piłkarzy na ostatnie zespołu zgrupowanie do Turcji.

Więcej o:
Komentarze (4)
Dwaj legioniści przejdą do mistrza Bośni i Hercegowiny?
Zaloguj się
 • Gość: Pytajnik?

  0

  "Redakcja" jest pewna, że zdjęcie przedstawia Antolovica ? Bo ja mam co do tego wątpliwości.

 • Gość: Praga

  0

  A ile Legia będzie im musiała dopłacić, żeby wzieli tych dwóch gwiazdorów?

 • Gość: matka antolovicia

  0

  antolovic wierze w ciebie skarbie ;******************** < 333

 • Gość: matka antolovicia

  0

  marian antolovic wierze w ciebie skarbie ;****************************

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX