Młoda Legia zaczęła wiosnę od remisu z ŁKS

W pierwszej kolejce rundy wiosennej Młoda Legia zremisowała na wyjeździe z Młodym ŁKS 1:1. Jedynego gola dla warszawiaków strzelił w 48. minucie Michał Efir.
Choć mecz nie był brutalny to oba zespoły kończyły spotkanie w "dziewiątkę". Czerwoną kartkę w 55. minucie zobaczył obrońca Legii Bartosz Widejko. Dwie minuty późnej siły były już równe po drugiej żółtej kartce dla Adriana Jurkowskiego. Przez większość drugiej połowy to Warszawiacy grali w przewadze, bo w 64. minucie sędzia wyrzucił z boiska Marcina Pękałę, ale w 90. minucie drugą żółtą kartkę zobaczył drugi z obrońców Legii Cezary Michalak.

- W końcówce łodzianie rozpaczliwie wybijali piłkę. Martwi mnie fakt, że grając w przewadze nie potrafiliśmy przechylić szali zwycięstwa. Doskonałych sytuacji nie wykorzystali Efir, Prusinowski i Górski - ocenił po meczu trener Dariusz Banasik.

W Łodzi w Młodej Legii zadebiutowali pomocnik Michał Bojek i obrońca Paweł Wolski, który jest młodszym bratem Rafała.

W tabeli Młoda Legia wciąż prowadzi (38 punktów), z czterema punktami przewagi nad Młodym Zagłębiem i Młodą Koroną.

Młody ŁKS - Młoda Legia 1:1 (1:0): Staporski (13.) - Efir (48.)

Legia: Szumski - Grudniewski (72. Wolski), Michalak, Cichocki, Widejko - Bojek (46. Prusinowski), Łukasik (72. Bogusławski), Kopczyński, Furman (77. Czarnecki) - Górski, Efir