Cyzio: Legia faworytem meczu z Podbeskidziem

Według byłego gracza warszawskiego zespołu - Jacka Cyzio, Legia jest zespołem bardziej doświadczonym od Podbeskidzie i to ona wygra sobotnie ligowe spotkanie w Bielsku-Białej. - Wygrywając ze Śląskiem i ŁKS-em Legia potwierdziła, że jest dobrym zespołem - uważa były napastnik stołecznego klubu.
Po wygraniu spotkania z ŁKS-em Legia została liderem ekstraklasy. - Cieszy mnie, że po tak długiej przerwie legioniści doczekali się pierwszego miejsca w lidze. Oni nie wykorzystali tak wielu szans, że teraz muszą zrobić wszystko, aby utrzymać tę lokatę. Za drużyną Macieja Skorży przemawia doświadczenie i większe ogranie, ale wszystko zweryfikuje życie - powiedział serwisowi legia.com Cyzio.

Według byłego gracza warszawskiego zespołu jednym z głównych rywali Legii w walce o tytuł będzie Wisła Kraków, którą od kilku dni prowadzi Michał Probierz. - Ma dużą stratę do pierwszego miejsca, ale z nowym trenerem będzie niezwykle trudnym przeciwnikiem. Myślę, że "Biała Gwiazda" zakończy sezon w pierwszej trójce.