Danijel Ljuboja: W Legii odżyłem. Marzę o tytule

- Prowadzimy w lidze. Pozostały dwa miesiące do końca sezonu. Dlaczego mam nie marzyć o tytule? - Pyta napastnik Legii w rozmowie z "France Soir". - Tutaj odżyłem. Znów zasmakowałem w europejskich pucharach i gram na pełnym stadionie, na którym atmosfera przypomina tę z Niemiec - dodaje Serb, który w bogatej karierze - grał m.in. w PSG, Vfb Stuttgart i Hamburgerze SV - nigdy nie był mistrzem kraju.
- Dziś, choć dla niektórych mój wybór mógłby wydawać się dziwny, nie żałuję - powiedział Ljuboja o transferze do Legii. - Tutaj odżyłem. Znów zasmakowałem w europejskich pucharach i gram na pełnym stadionie, na którym atmosfera przypomina tę z Niemiec. Na Legii kibice są fantastyczni, a na mistrzostwo czekają już sześć lat - mówi serbski napastnik, który strzelił w lidze dla Legii już 9 goli.

Ljuboja został też zapytany o gola z rzutu wolnego, którego strzelił Śląskowi Wrocław. - To był zdecydowanie najładniejszy gol z rzutu wolnego, jaki strzeliłem w karierze. Był wyjątkowy - mówi. - Strzeliłem ich wiele. Dla Strasbourga w meczu z Olympique Marsylia, dla PSG, w Niemczech też. Ale ten jest absolutnie najładniejszy. To ważne, że wygraliśmy tamten mecz i że potwierdziliśmy formę tydzień później - mówi Serb.

- Prowadzimy w lidze. Pozostały dwa miesiące do końca sezonu. Dlaczego mam nie marzyć o tytule? To by było wspaniałe, gdybym zdobył mistrzostwo w pierwszym sezonie gry w Legii - kończy.

Dwie gwiazdy w ataku Legii. » Jak je pomieścić