Puchar Polski. Danijel Ljuboja nie polecial do Wejherowa

Trener Legii Maciej Skorża nie zabrał do Wejherowa czterech podstawowych zawodników. Wolne otrzymali: Danijel Ljuboja, Michał Żewłakow, Jakub Wawrzyniak i Dusan Kuciak - czytamy na portalu Legia.net
Zawodnicy mają odpoczywać w domu. Według Legia.net W wyjściowej jednastce wspomnianą czwórkę zastąpią najprawdopodobniej - Michał Żyro, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz i Wojciech Skaba.

Spór blogerów, czyli "Ljuboja na ławkę" vs "Ręce precz od Ljuboi!"

"Wielkość Ljuboi polega na tym, że udźwignął grę całej drużyny, która w ataku miała tę jedną opcję. Ja właśnie tak ważnego zawodnika chcę zobaczyć na ławce i to właśnie teraz" - pisze na blogu Bohdan Pękacki. "Sadzanie Danijela Ljuboi na ławce rezerwowych, byłoby jak leczenie bólu głowy gilotyną" - odpowiada mu Kuba Dybalski. Czy Danijel Ljuboja powinien znaleźć się w rezerwie?

"Legia to wzór"

- Legia jest w tej chwili największym i najbardziej perspektywicznym klubem w Polsce. W zespole Macieja Skorży rutyna miesza się z młodością. W tej chwili to wzór. Kiedyś mówiło się, że należy naśladować Lecha albo Wisłę, teraz musimy brać przykład ze stołecznej drużyny. Wojskowi idą w dobrym kierunku - mówi w rozmowie z Legia.Net prezes Gryfa Wejherowo, Rafał Szlas.