Sport.pl

Plotka przed derbami: Walter zaproponował Wojciechowskiemu kupno Legii?!

ITI chce sprzedać Legię Warszawa. Mariusz Walter zaproponował kupno klubu właścicielowi Polonii Warszawa - Józefowi Wojciechowskiemu i ten zastanawia się nad transakcją - pisze ?Gazeta Polska Codziennie?
Jak dowiedziała się "Codzienna", do sprzedaży Legii może dojść już w najbliższych dniach. Pracownicy klubu plotkują o inwestorze ze Wschodu. Zdaniem dobrze poinformowanych jest nim J&S Energy - warszawska spółka bardzo mocno powiązana z rosyjskim biznesem.

Już w zeszłym roku mówiło się o zainteresowaniu Legią "Gazpromu" - właściciela niemieckiego Schalke 04 Gelsenkirchen. Ofertę miał złożyć też znany z handlu bronią biznesmen Marek Profus, jednak okazało się, że nie stać go na wyłożenie za klub ok. 200 min zł.

Jak się dowiedzieliśmy, Walter zaproponował też kupno Legii Józefowi Wojciechowskiemu. Właściciel Polonii JW Construction ma się zastanowić nad tą ofertą.

To nie pierwsze plotki związane z przejęciem przez Wojciechowskiego innego klubu. Jesienią ubiegłego roku przed meczem z Lechią Gdańsk pojawiła się informacja, że właściciel Polonii zamierza kupić klub z Wybrzeża. Wojciechowski zdementował te plotkę. - Jeżeli nie odniosę sukcesu z Polonią, w ogóle wycofam się z futbolu - mówił wtedy "Gazecie Wyborczej".

Komentarze (24)
Plotka przed derbami: Walter zaproponował Wojciechowskiemu kupno Legii?!
Zaloguj się
 • Gość: czarsete

  Oceniono 5 razy 5

  Dobrze,że napisaliście w tytule "plotka" i tyle w temacie

 • septyczny

  Oceniono 10 razy 4

  Wojciechowski kupi Legię, potem zrobi restrukturyzację i powstanie jeden wspólny klub - PoLegła ;) Plus takiego rozwiązania jest taki, że kibice się pokochają i nie będzie już zadym w Warszawie ;)

 • Gość: rumburak

  Oceniono 14 razy 4

  Klub w którym najwięcej do powiedzenia mają kibole powinien być finansowany przez nich samych - niech Staruszysko i jego przydupasy wyłożą z własnej kieszeni pieniądze. Niech zamiast uprawiać politykę wykażą się zarządzaniem.
  Panie Walter, dziwię się że jeszcze się panu chce babrać w tym syfie. Kibolstwo rok po roku ciągnie na dno polską piłkę........

 • Gość: haha

  Oceniono 5 razy 3

  no tak, GPC znowu podjudza kibiców Legii przeciwko ITI. Marna prowokacja prawackiego szmatławca

 • Gość: M22

  Oceniono 4 razy 2

  Pan Wojciechowski na Legii:) Są tacy co mają większe pieniądze! a myśle, że Panem Wojciechowskim kibice mogli by być mocno rozczarowani a klub Legia Warszawa istnieje dla kibiców, a nie bisnesman'ów.

 • jan.wybicki

  Oceniono 1 raz 1

  AAA Sprzedam klub (w zestawie stadion za 500 baniek gwarantowany przez bufetową vel prezydent miasta)

  Oferty składać: walter@iti.pl

 • huraganatolin00

  Oceniono 5 razy 1

  Nie dziwie się że ITI chce sprzedać Legię, sokoro jej kibice zawsze robią jej wstyd. Po za tym ITI jest utożsamiana z tym że wspiera bandytów.

 • Gość: bart

  Oceniono 1 raz 1

  heeheheh jest wojciechowski nie ma legły hahahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX