W derbach Warszawy każdy będzie się bał

Legioniści, którzy mają trzy punkty przewagi nad drugim w tabeli Śląskiem, mogą obawiać się o utratę lidera ligi. Polonia, a przede wszystkim jej trener Jacek Zieliński, o to, że Józef Wojciechowski straci cierpliwość i wywoła kolejną rewolucję.
Mecz rozpocznie się o 20.30. Transmisja w Canal+ Sport, relacja na żywo - już trwająca - na Warszawa.sport.pl.

Właściciel Polonii spotkał się w ubiegły czwartek z Czesławem Michniewiczem i choć zapewnia, że to sprawa już nieaktualna, obecni szkoleniowcy Polonii spokojnie spać nie mogą. Zwycięstwo w derbach może te obawy na chwilę rozwiać, remis - choć trochę oddalić, a porażka - wcielić w życie.

Eksperci także uważają, że w piątkowych derbach każdy będzie się bał. - Dlatego po żenująco słabej grze z obu stron Legia wygra 1:0, bo wciśnie raz piłkę do bramki - uważa Wojciech Kowalczyk, były as legionistów i reprezentacji Polski.

Inni zwracają uwagę na to, że poloniści wystąpią znacznie osłabieni, m.in. bez pauzującego za kartki Marcina Baszczyńskiego i kontuzjowanego Bruno. - Brak tego drugiego będzie w drużynie Czarnych Koszul bardzo widoczny - przewiduje komentator Polsatu Mateusz Borek.

Więcej o: