Sport.pl

Radović: Jesteśmy drużyną, która potrafi wyjść z kryzysu

PRZEGLĄD PRASY. - Tworzymy drużynę złożoną z dorosłych, doświadczonych facetów, którzy w życiu przeżyli wiele wzlotów i upadków, ale zawsze potrafili wyjść z kryzysu, podnieść się i kończyć jako wygrani - mówi w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym" Miroslav Radović.
Pomocnik Legii Warszawa Miroslav Radović nie rozegrał dobrego meczu w sobotę z GKS Bełchatów. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" tłumaczy, co się ostatnio zmieniło w jego współpracy na boisku z rodakiem Danijelem Ljuboją: - Dziennikarze, mówię ogólnie, krytykowali mnie i Danijela, że za dużo razem gramy, że tylko siebie widzimy na boisku. Teraz tego nie ma, staramy się, aby cała drużyna uczestniczyła w akcjach ofensywnych, każdy miał piłkę. I nie wychodzi to tak, jak udawało się jesienią. Pamiętamy przecież, jak to wyglądało. Akcje kombinacyjne, sporo okazji do strzelenia gola, naprawdę fajnie się tę Legię oglądało. Nagle zgubiliśmy gdzieś te nasze atuty i nie możemy ich odnaleźć.

Według Radovicia piłkarze Legii nie grają tak, jak powinni. - Musimy się otrząsnąć i obudzić. Zostało siedem spotkań do końca sezonu, trzeba powalczyć o to mistrzostwo Polski - dodaje piłkarz.

- Jako zespół nie funkcjonujemy tak dobrze, jak jeszcze niedawno. Co tu dużo mówić, słabo to wygląda, ale mimo tego, zarówno z Polonią Warszawa, jak i z PGE GKS Bełchatów, mieliśmy swoje okazje do zdobycia bramek i te mecze mogliśmy wygrać - tłumaczy pomocnik Legii.

Radović nie obawia się, że Legia się zacięła. - Tworzymy drużynę złożoną z dorosłych, doświadczonych facetów, którzy w życiu przeżyli wiele wzlotów i upadków, ale zawsze potrafili wyjść z kryzysu, podnieść się i kończyć jako wygrani - powiedział Radović.

Więcej o: