Nacho Novo przed meczem z Lechem: Musimy odrobić straty

- Przed tygodniem straciliśmy dwa punkty w Łodzi. Teraz musimy odrobić straty - mówi przed sobotnim meczem z Lechem Poznań pomocnik Legii Nacho Novo w rozmowie z serwisem legia.com. Początek spotkania o 13.30. Relacja na Warszawa.sport.pl.
- To bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli. Nasi najbliżsi rywale ostatnio osiągają niezłe rezultaty i chcą to potwierdzić w Warszawie. My jednak nie wyobrażamy sobie innego rozstrzygnięcia niż wygrana Legii. Potrzebujemy trzech punktów, aby zachować pierwsze miejsce i wykonać kolejny krok w kierunku mistrzostwa - mówi Hiszpan, który ostatnio coraz częściej pojawia się w pierwszym składzie warszawskiej drużyny.

- Liczę, że mecz z Lechem zgromadzi komplet publiczności na naszym stadionie. Wszyscy skupiamy się tylko tym spotkaniu. Wiemy o co gramy i co możemy zdobyć w tym sezonie, jednak w tej chwili to spotkanie z soboty jest najważniejsze - mówi Novo.

Po sobotnim meczu legioniści będą mieli mało czasu na odpoczynek. Już we wtorek zagrają w Kielcach z Ruchem Chorzów w finale Pucharu Polski. Legia broni trofeum.

Jacek Cyzio: » Stawiam na zwycięstwo Legii