Sport.pl

Wolski strzelił Koronie, bo dostał pozwolenie od Ljuboi

PRZEGLĄD PRASY. Rafał Wolski dał Legii trzy punkty w ostatnim meczu sezonu, z Koroną. Młody piłkarz trafił do siatki z rzutu wolnego, ale wcześniej zgodę na jego wykonanie musiał uzyskać od Danijela Ljuboję - pisze ?Fakt?.
Serb był w rundzie wiosennej etatowym egzekutorem rzutów wolnych z okolic pola karnego. W ten sposób bramki zdobywał dwukrotnie - ze Śląskiem i Jagiellonią. W spotkaniu z Koroną mimo kilku prób ta sztuka mu się nie udała.

- Podeszliśmy razem do piłki i poprosiłem Ljubo, żeby dał mi uderzyć. Na szczęście się zgodził, bo wcześniej mu nie szło. Ja uderzyłem i jakoś wpadło - tłumaczył zawodnik w wywiadzie dla Canal+.

W poniedziałek, na gali podsumowującej rozgrywki 2011/2012, Wolski został wybrany "odkryciem sezonu". Kilka dni wcześniej młody piłkarz Legii znalazł się w szerokiej kadrze Franciszka Smudy i ma szansę zagrać w reprezentacji podczas Euro 2012.

Więcej o:
Komentarze (2)
Wolski strzelił Koronie, bo dostał pozwolenie od Ljuboi
Zaloguj się
 • boras1691

  Oceniono 10 razy 6

  Ta dziennikarska maniera jątrzenia jest irytująca. Prawie każdy wywiad lub artykuł, nie zależnie od dziedziny życia zamiast zająć się merytorycznie sprawami które naświetla jest próbą doszukiwania się konfliktów, obrazy lub czegoś w tym guście. Daje to oczywiście szerokie możliwości dziennikarzom, bo mogą nie znać się na temacie żeby coś napisać lub powiedzieć. Przestaliśmy mówić o sprawach mówimy tylko o odczuciach.
  Przecież w każdej grupie jest hierarchia, więc co dziwnego w fakcie że młody zawodnik pyta wyznaczonego do strzelania o zgodę? Można na ten sam temat spojrzeć z drugiej strony i dać taki tytuł:
  "Ljuboja pomaga Wolskiemu zademonstrować swój talent".
  Oba są prawdziwe i wydźwięk inny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX