Sport.pl

Plotki transferowe. Trabzonspor też chce Wolskiego

Jak donoszą tureckie media, Trabzonspor również jest zainteresowany transferem Rafała Wolskiego - pisze serwis futbolews.pl
Czwarty klub ligi tureckiej już jesienią interesował się kilkoma zawodnikami Legii. Wtedy mówiło się o potencjalnych transferach Miroslava Radovicia i Macieja Rybusa. Teraz, według tureckich mediów, Trabzonspor zarzucił sieci na Rafała Wolskiego.

Turecki klub stać na transfer 19-latka. Przed sezonem 2011/12 Trabzonspor kupił z Polonii Warszawa Adriana Mierzejewskiego za prawie 5,5 miliona euro. Marek Jóźwiak, dyrektor ds. rozwoju sportowego Legii stwierdził we wtorek, że stołeczny klub rozpocznie negocjacje z potencjalnym kontrahentem, gdy ten zaoferuje przynajmniej 6 milionów euro.

Oprócz Adriana Mierzejewskiego w Trabzonsporze grają Arkadiusz Głowacki i bracia Brożkowie, ale cała trójka najpewniej opuści latem klub i wróci do Polski.

Więcej o:
Komentarze (8)
Plotki transferowe. Trabzonspor też chce Wolskiego
Zaloguj się
 • voooo

  Oceniono 7 razy 5

  nigdy w życiu do Turcji lub Rosji !
  zniszczą go tam...

 • miguelsantiago

  Oceniono 4 razy 4

  Jak odchodzić to do Dortmundu który pokazał że potrafi szlifować piłkarskie diamenty. Lewandowskiego chce teraz Manchester United a Piszczka Real Madryt. A kto chce piłkarzy którzy odeszli do Trabzonu?

 • kuba_0204

  Oceniono 7 razy 3

  wszędzie, tylko do nie Trabzonu! wyjazd tam jeszcze nikomu z naszej ligi na dobre nie wyszedł

 • krzysiek2608

  Oceniono 2 razy 2

  Wolski jak ma odchodzić to panowie z szansą na rozwój a taki trabzon to nie dla niego chłopak jest młody zdolny liga hiszpańska albo niemiecka

 • mojalegia.pl

  Oceniono 3 razy 1

  No Rafał jesteś jak kiełbasa nie ważne kto i gdzie ważne by Cię sprzedali a Ty nie będziesz miał zdania

 • blame_hofmann

  Oceniono 2 razy 0

  Boże, ile ty chłopie pieniędzy bierzesz za pisanie takich farmazonów, weź się lepiej za normalną pracę, a nie tylko ludzi wk$%$asz

 • morfeusz_1

  0

  Weź pan na wstrzymanie panie kucharski

 • siglir

  Oceniono 2 razy 0

  Mam nadzieję, że R.Wolski nie odejdzie z Legii. Być może tu ma małe perspektywy do rozwoju ale jest jeszcze młody. Lepiej grać w Polsce w pierwszym składzie niż grzać ławkę w Lidze Tureckiej.
  Ma bardzo duży potencjał, ale najlepiej by było gdyby poczekał jeszcze rok. Niech się rozwinie na tyle, żeby móc grać tam po 60 - 90 min.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX