Wolski i Żyro odejdą do Włoch? Agent prowadzi negocjacje

Cezary Kucharski, menedżer dwóch piłkarzy Legii Rafała Wolskiego i Michała Żyry potwierdził, że prowadzi rozmowy z włoskimi klubami na temat ewentualnych transferów zawodników.
O zainteresowaniu włoskich drużyn Rafałem Wolskim i Michałem Żyrą z Legii pisaliśmy w środę. Według Cezarego Kucharskiego włoskie kluby coraz częściej obserwują zawodników z naszej ligi, a Włochy to dobry kierunek dla młodych piłkarzy. - Otrzymałem wiele telefonów z włoskich klubów. Obydwaj zawodnicy pomimo młodego wieku wzbudzili już spore zainteresowanie w piłkarskim świecie. Włosi znów zaczęli uważnie przyglądać się polskim zawodnikom. Może któryś z nich zrobi tutaj taką karierę jak kiedyś Zbigniew Boniek? - zastanawia się Cezary Kucharski w rozmowie z portalem cittaceleste.it.

Kucharski uważa, że Wolski i Żyro powinni na początek spróbować sił w jednym z mniejszych klubów, żeby mieli pewność, że będą grali a nie siedzieli na ławce. Dotyczy to przede wszystkim Wolskiego, który został powołany do szerokiej kadry na Euro 2012.

Do którego klubu najbliżej młodym legionistom według ich agenta? - Lazio Rzym jest klubem, który stawia na młodych piłkarzy. Na razie prowadzimy negocjacje, nic więcej nie mogę powiedzieć - dodał Kucharski.