Sport.pl

Wolski i Żyro odejdą do Włoch? Agent prowadzi negocjacje

Cezary Kucharski, menedżer dwóch piłkarzy Legii Rafała Wolskiego i Michała Żyry potwierdził, że prowadzi rozmowy z włoskimi klubami na temat ewentualnych transferów zawodników.
O zainteresowaniu włoskich drużyn Rafałem Wolskim i Michałem Żyrą z Legii pisaliśmy w środę. Według Cezarego Kucharskiego włoskie kluby coraz częściej obserwują zawodników z naszej ligi, a Włochy to dobry kierunek dla młodych piłkarzy. - Otrzymałem wiele telefonów z włoskich klubów. Obydwaj zawodnicy pomimo młodego wieku wzbudzili już spore zainteresowanie w piłkarskim świecie. Włosi znów zaczęli uważnie przyglądać się polskim zawodnikom. Może któryś z nich zrobi tutaj taką karierę jak kiedyś Zbigniew Boniek? - zastanawia się Cezary Kucharski w rozmowie z portalem cittaceleste.it.

Kucharski uważa, że Wolski i Żyro powinni na początek spróbować sił w jednym z mniejszych klubów, żeby mieli pewność, że będą grali a nie siedzieli na ławce. Dotyczy to przede wszystkim Wolskiego, który został powołany do szerokiej kadry na Euro 2012.

Do którego klubu najbliżej młodym legionistom według ich agenta? - Lazio Rzym jest klubem, który stawia na młodych piłkarzy. Na razie prowadzimy negocjacje, nic więcej nie mogę powiedzieć - dodał Kucharski.

Więcej o:
Komentarze (13)
Wolski i Żyro odejdą do Włoch? Agent prowadzi negocjacje
Zaloguj się
 • mecenas_misiura

  Oceniono 18 razy 18

  Włochy to dobry kierunek dla młodych piłkarzy, wystarczy pogadać z Matusiakiem

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 23 razy 17

  Bez sensu. Wylądują na ławkach albo w rezerwach. Za wcześnie. Tylko Kucharski Cezary już tupta za kaską.

 • czytelnik8

  Oceniono 19 razy 13

  Kucharski i inni agenci dbają tylko o swój interes. Opchnąć piłkarzy i zainkasować prowizję. Nie liczy się dla niego dobro piłkarza. Tak samo teraz na siłę Lewendowskiego chce opchnąć, by zarobić parę milionów. Przecież wolski i żyro nie zawsze mają miejsce w pierszej jedenastce Legii to co dopiero we włoszech będzie. Głęboka rezerwa i kolejne talenty na straty. Patrz na przykład Klicha, który poleciał na kasę w niemczech bo ktoś mu genialnie doradził. Agent zgarnął kilkaset tysięcy a piłkarz został pozostawiony sam sobie i praktycznie nie gra w piłkę.

 • wstydzew1922

  Oceniono 11 razy 9

  Nie wiem kto w tym klubie odpowiada za transfery, ale trzeba się z głupim na głowy pozamieniać, żeby sprzedawać młodych(np Rybuś, Borysiuk), perspektywicznych zawodników, a w zamian sprowadzać leciwy szrot.

 • morfeusz_1

  Oceniono 6 razy 4

  Spox niech sprzedają wszystkich byleby Łan Men Szoła - Danijela Ljuboję zostawili,a będzie gites pompes malines.

 • ketjow1978

  Oceniono 2 razy 2

  Czarku Kucharski, zamiast prowadzić rozmowy biznesowe, zacznij zajmować się pisaniem ustaw, w końcu po cię kur... na tego posła wybraliśmy. Jak nie to zrezygnuj z mandatu, bo nawet na tle tego buraczanego sejmu przeginasz.
  Sorry, trochę mnie poniosło, ale nie cierpię takich cwaniaczków

 • stary.gniewny

  Oceniono 8 razy 2

  Nie rozumiem.
  Mając w składzie Żyro żeby stworzyć Dream Team wystarczy dokupić następujących zawodników: Wechsel, Franco Loco, Payment itd.

 • mojalegia.pl

  0

  Wolski i Żyro już są w mniejszym klubie i w nim się przydadzą jak zostaną sprzedani jak kiełbasa to będzie lipa i dla nich i dla Legii mojalegia.pl

 • fukai

  0

  tvn,czyli Walter wszystko sprzeda
  pomarudzi,że nie ma mistrzostwa oczywiście
  a dla chłopaków to chyba dobrze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX