Sport.pl

PRASA. Legia i Wisła zainteresowane Prejucem Nakoulmą?

PRZEGLĄD PRASY. "Prawdopodobnie Legia Warszawa i Wisła Kraków są skłonne zapłacić 2 mln za transfer za napastnika Prejuce'a Nakoulmę wypożyczonego z Bogdanki Łęczna do Górnika Zabrze" - czytamy w "Przeglądzie Sportowym"
Prejuce Nakoulma, piłkarz Bogdanki Łęczna wypożyczony do 30 czerwca do Górnika Zabrze, nie może narzekać na brak ofert. Napastnik, który w minionym sezonie ligowym strzelił dziewięć bramek zostanie prawdopodobnie wykupiony przez klub z Zabrza za milion złotych. Działacze Górnika nie ukrywają, że chcą na transferze zarobić. Oferty napływają głównie zza granicy, ale ostatnio pojawiły się informacje o zainteresowaniu klubów z polskiej ligi. "Prawdopodobnie Legia Warszawa i Wisła Kraków są skłonne zapłacić 2 mln za transfer piłkarza" - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". Działacze Górnika wycenili 25-letniego napastnika na ok. milion euro.

Według gazety najpoważniejsze oferty dla Nakoulmy z zagranicy pochodzą z ligi rosyjskiej.

Więcej o:
Komentarze (3)
PRASA. Legia i Wisła zainteresowane Prejucem Nakoulmą?
Zaloguj się
 • eduardo70

  Oceniono 4 razy 4

  A mają taką kasę ? Niemieckie kluby dają 700 tysięcy Euro !!! A po ostatnim sparingu gdzie walnął 2 bramki dla repry spoko 1 milion Euro zabrzanie dostaną. Dziennikarze niech nie wypisują takich głupot. Bo ostatnim klubem który było stać na Prezesa w polskiej lidze była Polonia Warszawa Wojciechowskiego. Teraz NIKOGO powtarzam NIKOGO nie stać na zawodnika którego cena wynosi 1 MILION EURO !!!

 • zabavnik

  Oceniono 4 razy 2

  a Widzew go na ławie trzymał ;D

 • ttoorroo05

  0

  A co to dzisiaj milion Euro,to sa juz drobne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX