Sport.pl

Jacek Mazurek został dyrektorem sportowym Legii

Strona Legia.com poinformowała w środę, że dyrektorem sportowym Legii został Jacek Mazurek, który wcześniej tę samą funkcję pełnił w Akademii Piłkarskiej stołecznego klubu.
Jak podaje legia.com, Mazurek będzie odpowiedzialny między innymi za reorganizację pionu sportowego klubu, koordynację współpracy pierwszej drużyny z zespołami młodzieżowymi i rozbudowę sieci skautingu.

Nowy dyrektor sportowy będzie wchodził w skład komitetu transferowego. Oprócz niego tworzyć go będą: trener I zespołu, prezes klubu, przedstawiciel właścicieli klubu oraz dyrektor wykonawczy ds. transferów zawodników. Tym ostatnim został Marek Jóźwiak, którego zadaniem będzie rekomendowanie zawodników do pierwszej drużyny oraz zespołu Młodej Legii.

Środa pod znakiem zmian. Urban zastąpił Skorżę

W środę roczny kontrakt z Legią podpisał Jan Urban, który na stanowisku pierwszego trenera zastąpił Macieja Skorżę. - Analizując postawę zespołu w końcówce minionego sezonu, uznaliśmy wspólnie z członkami Rady Nadzorczej, że aby realizować nasze najwyższe cele sportowe, konieczna jest zmiana, która będzie nową motywacją dla zawodników - tłumaczył decyzję o rozstaniu ze Skorżą p.o. Prezesa Legii Piotr Zygo.

Więcej o:
Komentarze (1)
Jacek Mazurek został dyrektorem sportowym Legii
Zaloguj się
  • brouziak

    0

    Kiedy w końcu Jóźwiak pójdzie w odstawkę . Mam już dość jego transferowych pomysłów . Trzeba rozejrzeć się za człowiekiem , który potrafiłby coś wygrzebać z niższych klas w polsce (na pewno talentów nie brakuje!!! )
    A niektórzy chcieliby tylko lansować się po świecie (za klubowe pieniążki) i sprowadzają wygasłe pseudogwiazdki typu Manu Nuovo i inne wynalazki , które chcą tylko dużej kaski na "emeryturce"
    A za ich dwie roczne pensyjki można by sprowadzić kogoś sensownego , ale lepiej nawijać ,że nie ma na wzmocnienia (ha ha przy takim budżecie?)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX