Sport.pl

Menedżer: Michał Żyro wie czego może oczekiwać od Hannoveru

- Trener Hannoveru widzi Michała w pierwszym składzie. Oczekuje, że będzie wzmocnieniem jego zespołu. Dlatego w jego przypadku nie wchodzi w grę kupno, a następnie wypożyczenie do Legii - mówi menedżer Michała Żyry Cezary Kucharski.
Tego rodzaju manewr rozważali przez pewien czas szefowie Borussii Dortmund, która chętnie sprowadziłaby innego 20-latka z Legii, Rafała Wolskiego. W przypadku Żyry Hannover chciałby go od razu, a i sam piłkarz chciałby grać w Niemczech. - Przekazałem władzom Legii jak wygląda sytuacja i że piłkarz chciałby grać w Hannoverze, czekam na ruch z ich strony - mówi Kucharski.Żyro formalnie nie uzgodnił jeszcze warunków kontraktu z niemieckim klubem, bo zgodnie z piłkarskimi przepisami najpierw warunki transferu muszą ustalić kluby. - Ale wie na co może liczyć w Hannoverze - mówi jego menedżer.

Żyro jest wychowankiem Legii. Trafił do niej siedem lat temu z KS Piaseczno. Zadebiutował w 2009 r., gdy trenerem był Jan Urban. W tym sezonie zagrał w 43 meczach w tym 25 razy w lidze i 11 razy w europejskich pucharach. Strzelił 5 goli. Znalazł się wśród rezerwowych kadry Franciszka Smudy na Euro 2012.

Jacek Mazurek » dyrektorem sportowym Legii


Więcej o:
Komentarze (3)
Menedżer: Michał Żyro wie czego może oczekiwać od Hannoveru
Zaloguj się
 • qatroscc

  Oceniono 14 razy 4

  Żyro jest wychowankiem Legii. Trafił do niej siedem lat temu z KS Piaseczno.

  W MOICH CZASACH BYŁBY WYCHOWANKIEM KS PIASECZNO, ALE DZIENNIKARZOL MOŻE MA INNY PUNKT WIDZENIA

 • mentice

  Oceniono 3 razy 3

  He, he, Borussia D zgarnia najlepszych, a reszta bundesligii mysli, ze ochlapy maja taka sama klase jak trojka z Dortmundu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX