Plotki transferowe. Saganowski i Blanco wrócą do Legii?

Po podpisaniu umowy z Janem Urbanem, rusza praca nad transferami. Według ?Przeglądu Sportowego? Szansę powrotu na Łazienkowską mają Ismael Blanco i Marek Saganowski.
W najbliższym tygodniu ma dojść do pierwszych ruchów transferowych w Legii. Jan Urban dostał już materiały dotyczące piłkarzy, których można pozyskać - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Pojawiła się możliwość powrotu Blanco, z którego po minionym sezonie zrezygnowano. Argentyńczyk zarabiał ok. 35 tys. euro miesięcznie, ale teraz na takie pieniądze nie ma co liczyć. Przy Łazienkowskiej uznano, że drużynie potrzeba więcej piłkarzy gotowych do walki. Wskazano więc na Saganowskiego, któremu skończył się kontrakt z ŁKS. Jeśli Saganowski rzeczywiście trafi do Legii, będzie to jego powrót do niej po siedmiu latach.

Według "Przeglądu Sportowego" latem do Legii ma trafić przynajmniej trzech piłkarzy, w tym dwóch napastników. Plan jest taki, aby dołączyli do drużyny od początku przygotowań (11.06).

Wszyscy ludzie Jana Urbana

Kogo nowy trener Legii może pamiętać z poprzedniej pracy przy Łazienkowskiej? Choć minęło niespełna dwa i pół roku, drużyna bardzo się zmieniła i kluczowe role pełnią inni piłkarze.

- Są Skaba, Rzeźniczak, Astiz, Choto, Wawrzyniak, Kiełbowicz, Radović - wylicza Urban nazwiska piłkarzy, których pamięta z poprzedniej pracy w Legii. To za jego kadencji pierwsze kroki w drużynie stawiali też Żyro, Kosecki, Szumski i Jędrzejczyk.