Sport.pl

Plotki transferowe. Saganowski i Blanco wrócą do Legii?

Po podpisaniu umowy z Janem Urbanem, rusza praca nad transferami. Według ?Przeglądu Sportowego? Szansę powrotu na Łazienkowską mają Ismael Blanco i Marek Saganowski.
W najbliższym tygodniu ma dojść do pierwszych ruchów transferowych w Legii. Jan Urban dostał już materiały dotyczące piłkarzy, których można pozyskać - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Pojawiła się możliwość powrotu Blanco, z którego po minionym sezonie zrezygnowano. Argentyńczyk zarabiał ok. 35 tys. euro miesięcznie, ale teraz na takie pieniądze nie ma co liczyć. Przy Łazienkowskiej uznano, że drużynie potrzeba więcej piłkarzy gotowych do walki. Wskazano więc na Saganowskiego, któremu skończył się kontrakt z ŁKS. Jeśli Saganowski rzeczywiście trafi do Legii, będzie to jego powrót do niej po siedmiu latach.

Według "Przeglądu Sportowego" latem do Legii ma trafić przynajmniej trzech piłkarzy, w tym dwóch napastników. Plan jest taki, aby dołączyli do drużyny od początku przygotowań (11.06).

Wszyscy ludzie Jana Urbana

Kogo nowy trener Legii może pamiętać z poprzedniej pracy przy Łazienkowskiej? Choć minęło niespełna dwa i pół roku, drużyna bardzo się zmieniła i kluczowe role pełnią inni piłkarze.

- Są Skaba, Rzeźniczak, Astiz, Choto, Wawrzyniak, Kiełbowicz, Radović - wylicza Urban nazwiska piłkarzy, których pamięta z poprzedniej pracy w Legii. To za jego kadencji pierwsze kroki w drużynie stawiali też Żyro, Kosecki, Szumski i Jędrzejczyk.

Więcej o:
Komentarze (11)
Plotki transferowe. Saganowski i Blanco wrócą do Legii?
Zaloguj się
 • grzespelc

  Oceniono 32 razy 30

  Odchodzą Wolski i Żyro, za to przychodzą Blanco i Saganowski. Nieźle, nieźle, Legia w tym składzie nie powinna mieć najmniejszych problemów z utrzymaniem w lidze.

 • carlosmarc2

  Oceniono 23 razy 23

  Starego Sagana biorą, ale jaja. No to Legia potegę buduje nie ma co...

 • facecik5

  Oceniono 15 razy 15

  Transfer na miarę Wichniarka w Lechu.

 • okoni

  Oceniono 14 razy 14

  to może włodar się skusi na powrót? a pewnie pan lucjan brychczy też by pobiegał . pierwsze miejsce w lidze oldboyów murowane.

 • boul81

  Oceniono 10 razy 10

  No i mamy Legię Urbana-emeryci i zagraniczne odpadki. Mamy 100% pewności,że przez najbliższe lata Legia nic nie ugra, nie tylko w Polsce ani w Europie.

 • franekodfiranek

  Oceniono 7 razy 7

  To ja proponuje wziąć jeszcze Mięciela z powrotem, niech wróci Svitlica przy okazji, może jeszcze Vuko, Sokołowski, Karwan, Zieliński, Jóźwiak

 • kosmyg

  Oceniono 4 razy 4

  Jak walczaków im trzeba to Pudzian i Burneika chyba są wolni. ;)

 • syngefco

  Oceniono 3 razy 3

  Jasiu, zostaw Sagana w spokoju, dziadków chcesz w zespole ? po co ? na co ? Blanco ????? Chcesz walczyć o LM, czy LE ? Jasiu zastanów się.

 • bartassa

  Oceniono 4 razy 2

  ? Marek Saganowski. ... ech, największy talent tamtych lat ! zmarnował się, a mógł grać rewelacyjnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX