Występ Wolskiego w meczu z Andorą

Pomocnik Legii Rafał Wolski zagrał 45 minut w towarzyskim spotkaniu Polski z Andorą. Biało-czerowni w swoim ostatnim sprawdzianie przed Euro 2012 wygrali 4:0.
Zawodnik Legii rozegrał całą drugą połowę. Na placu gry zmienił byłego gracza warszawskiego klubu - Macieja Rybusa, który asystował przy pierwszej bramce dla Polaków autorstwa Ludovica Obraniaka. Wolski mógł zdobyć gola w 65. minucie, ale jego uderzenie zza pola karnego dobrze obronił bramkarz Gomes.

Na boisku zabrakło innego legionisty - Jakuba Wawrzyniaka. Całe spotkanie rozegrał na jego pozycji Sebastian Boenisch.

Polacy pokonali Andorę 4:0. Oprócz Obraniaka bramki zdobywali również: Robert Lewandowski oraz Jakub Błaszczykowski i Marcin Wasilewski (gole z rzutów karnych).