Kucharski: Legia nie chce się zgodzić na transfer Żyry

PRZEGLĄD PRASY. - Jestem w Legii i na razie nic w tej kwestii się nie zmienia. Nie mogę powiedzieć, że na sto procent zostaję, ale stwierdzić, że odchodzę, także nie - mówi w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? zawodnik Legii Michał Żyro. - Legia nie chce wytransferować Michała - wyjaśnia jego agent Cezary Kucharski.
Sprowadzeniem Michała Żyro z Legii był zainteresowany niemiecki klub Hannover 96. Mówiło się też o przenosinach młodego piłkarza do ligi włoskiej. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" zawodnik i jego agent, Cezary Kucharski, twierdzą, że na razie piłkarz zostaje w Legii.

- Jestem w Legii i na razie nic w tej kwestii się nie zmienia. Nie mogę powiedzieć, że na sto procent zostaję, ale stwierdzić, że odchodzę, także nie. Do czasu wyjazdu na obóz przygotowawczy wszystko powinno być jasne. A może już się rozstrzygnęło - powiedział gazecie Żyro. - Legia nie chce wytransferować Michała - wyjaśnia jego agent Cezary Kucharski.

Zawodnik brał już udział w pierwszym treningu pod okiem nowego trenera Jana Urbana. - O mojej roli z trenerem jeszcze nie rozmawialiśmy. Jeśli będzie miał ochotę ze mną porozmawiać, zrobi to. Jeśli ja będę potrzebował, to sam pójdę. Nie boję się zapukać do gabinetu trenera i porozmawiać - powiedział Żyro.