Sport.pl

Roger Guerreiro chciałby wrócić do Polski. "Legia zawsze ma pierwszeństwo"

Były gracz Legii, Roger Guerreiro, lada dzień rozwiąże kontrakt z AEK Ateny. 30-latek chciałby wrócić do Polski. - Gdyby była taka możliwość, chętnie bym z niej skorzystał - mówi Roger na łamach "Super Expressu".
Roger trafił do AEK w styczniu 2009 roku. W ciągu czterech sezonów spędzonych w Grecji zdobył ze stołecznym klubem krajowy puchar, dwa razy zajął trzecie miejsce w lidze. Rzadko był jednak graczem podstawowego składu. Greckie media podają, że gracz rozwiąże kontrakt z AEK. W wywiadzie dla Super Expressu były reprezentant Polski zdradził, że chętnie wróciłby do Polski, a pierwszeństwo w negocjacjach ma Legia.

- Nie chcę jeszcze wracać do Brazylii. Nieraz pytano mnie, czy wykluczam powrót do Polski. Oczywiście, że nie wykluczam. Powiem więcej: gdyby była taka możliwość, to chętnie bym z niej skorzystał. Zawsze w Polsce to Legia będzie miała u mnie pierwszeństwo. Gdyby jednak Legia mnie nie chciała, a inny polski zespół byłby zainteresowany, to jestem gotów usiąść do stołu. Czekam na telefon - mówi Roger.

Więcej o: