Liga Europejska. Legia - Metalurgs 5:1. Błyski w ofensywie, klops w defensywie [OCENY]

Najlepsi na boisku byli Kosecki, Saganowski i Wawrzyniak. Wyróżnić można jednak wszystkich ofensywnych piłkarzy. Fatalny błąd popełnili jednak środkowi obrońcy Astiz i Żewłakow.
Dusan Kuciak - 3 - Pracy miał niewiele. Przy straconym golu nie zawinił.

Artur Jędrzejczyk - 3 - Poprawnie w defensywie, co przy tak grających Łotyszach nie było zbyt trudne. Za rzadko widoczny w ataku.

Michał Żewłakow - 2 - Tylko jeden błąd, ale kosztowny. Z takim rywalem powinien się go ustrzec.

Inaki Astiz - 2 - Identycznie jak u Żewłakowa.

Jakub Wawrzyniak - 5 - Zaliczył asysty przy dwóch golach Saganowskiego, często widziany pod bramką rywala. Przy bramce Gola miał kluczowe podanie do Koseckiego. Z tyłu bezbłędny.

Michał Kucharczyk - 4 - Cały czas szarpał, był aktywny, notował udane dryblingi i często wychodził na pozycję. Zabrakło skuteczności. Pokazał też, że potrafi groźnie uderzyć z dystansu.

Miroslav Radović - 4 - Radović powraca do formy. Ustawiony dosyć głęboko, ale ciągle ciągnęło go do przodu. Kreatywny, wszędzie było go pełno. Asystował przy pierwszej bramce Saganowskiego. Bardzo dobrze wykonywał stałe fragmenty gry.

Janusz Gol - 4 - Aktywny jak Radović, skuteczny w odbiorze i groźny pod bramką rywala. Strzelił gola po podaniu Koseckiego.

Daniel Łukasik - 4 - Dobry mecz młodego legionisty. Nie do przejścia dla rywali, uważny, nie tracił piłek. Brakuje trochę zagrań do przodu.

Jakub Kosecki - 5 - Niesamowicie szybki. Raz po raz rozrywał szyki obronne rywali. Przytomna asysta przy golu Gola. Szkoda, że piłka po jednym z jego strzałów trafiła w słupek.

Marek Saganowski - 5 - Trzy gole i zostawione pełno zdrowia na boisku. Nękał obrońców bezustannie. Mógł strzelić jeszcze kilka bramek.

Michał Żyro - 3 - Wszedł i pierwszy kontakt z piłką zakończył się golem. Warto było zostawać po treningach i ćwiczyć rzuty wolne.

Dominik Furman i Marko Suler grali zbyt krótko, aby oceniać.