Sport.pl

Legia odpowiada na zarzuty Piotra Stokowca: Trener otrzymał miejsca na trybunie zachodniej

"Pan Stokowiec oraz towarzyszący mu Pan Paweł Olczak i ich rodziny otrzymali zaproszenia na niedzielny mecz Legia - Borussia Dortmund na miejsca na Trybunie Zachodniej, a nie jak mylnie podano na Żylecie" - oświadczenie o takiej treści zamieszczono na oficjalnej stronie klubu z Łazienkowskiej. Legia odpowiedziała na zarzuty Piotra Stokowca, który miał żał, że otrzymał bilet zbyt blisko sektora najbardziej zagorzałych kibiców zespołu.
Kilka dni temu na łamach Warszawa.sport.pl pisaliśmy: Trener Polonii Piotr Stokowiec chciał z córką obejrzeć niedzielny mecz Legii z Borussią Dortmund. Od działaczy klubu z Łazienkowskiej otrzymał bilety na "Żyletę". Długo tam nie wytrzymał. - Wybierałem się na mecz z Borussią, jednakże trochę zabrakło wyobraźni działaczom Legii. Zaproponowali bilet gdzieś tam na "Żylecie" między kibicami Legii - powiedział szkoleniowiec w radiowej Trójce. - Przez chwilę się tam znalazłem. Córka chciała zobaczyć stadion, ja chciałem zobaczyć grę Borussii, bo jak by nie było to jest topowa drużyna. Ale wyszedłem - dodał.

We wtorek Legia wystosowała oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Poniżej prezentujemy jego treść:

"W odpowiedzi na nieprawdziwą informację podaną przez trenera Piotra Stokowca, a powielaną bez jakiejkolwiek weryfikacji przez media, chcielibyśmy wyjaśnić, że Pan Stokowiec oraz towarzyszący mu Pan Paweł Olczak i ich rodziny otrzymali zaproszenia na niedzielny mecz Legia - Borussia Dortmund na miejsca na Trybunie Zachodniej, a nie jak mylnie podano na "Żylecie".

Spieszymy wyjaśnić Panu Stokowcowi oraz dziennikarzom, że sektor 200, do którego bilety mieli nasi goście, znajduje się na Trybunie Zachodniej, a "Żyleta", na którą miał przez nas rzekomo być skierowany Pan Stokowiec, to Trybuna Północna. Na miejscach tych, zlokalizowanych w sąsiedztwie lóż biznesowych, zazwyczaj zasiadają obserwatorzy z innych klubów oraz skauci i nigdy nie zdarzyło się, by ktokolwiek z naszych gości wyrażał niezadowolenie czy pretensje z powodu ich usytuowania."

Komentarze (8)
Legia odpowiada na zarzuty Piotra Stokowca: Trener otrzymał miejsca na trybunie zachodniej
Zaloguj się
  • damc1916

    Oceniono 30 razy -2

    K**wa jeszcze narzeka -.- dostał bilety za darmo i jeszcze źle mu, mógł sobie w domu w telewizji obejrzeć chyba że telewizora nie ma ch**j. Niech idzie do swojego klubiku i niech mu załatwią taki mecz !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX