Sport.pl

Radović dogadał się z Urbanem. Już nie myśli o odejściu z Legii

Gdy Miroslav Radović usłyszał, że trenerem Legii ma być ponownie Jan Urban, myślał nawet o opuszczeniu Warszawy. Przy pierwszym podejściu Urbana do Legii Serb narzekał na szkoleniowca. - Niszczy mnie - tak mówił. Gdy Urban wrócił do Legii, obaj usiedli do rozmowy i wyjaśnili sobie wszystkie nieporozumienia - pisze Fakt.
- Przez trzy lata brakowało mi pomocy trenera. Nie miałem wsparcia. Niestety, Urban to był taki czort. Wesoły na zewnątrz, ale w pracy już nie było tak dobrze - mówił Radović po objęciu stanowiska trenera przez Macieja Skorżę.

Podczas pierwszej kadencji Urbana Serb wpadł w olbrzymi dołek, nie grał na swoim poziomie, często lądował na ławce rezerwowych. Gdy gracz usłyszał, że trenerem Legii ma być ponownie Urban, myślał nawet o opuszczeniu Warszawy. Przy pierwszym podejściu Urbana do Legii Radović strasznie narzekał na szkoleniowca. - Niszczy mnie - tak mówił. Urban często ostro stawiał Serba do pionu. Dziś obaj żyją w zgodzie.

- W szczerej rozmowie szybko wyjaśniliśmy sobie wszystkie nieporozumienia. Trener stawia na mnie, stworzył bardzo dobrą atmosferę w drużynie, a ja staram się mu odpłacać dobrą postawą na boisku. O waśniach zapomnieliśmy. Znów gramy w jednej drużynie, a ja nie będę sprawiał mu żadnych kłopotów - zdradza w Fakcie Radović.

Komentarze (1)
Radović dogadał się z Urbanem. Już nie myśli o odejściu z Legii
Zaloguj się
  • mojalegia.pl

    Oceniono 1 raz -1

    Rado .. niestety musisz biegać a od roku tego nie robisz niestety .. biegać biegać biegać .. mojalegia.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX