Sport.pl

Rafał Wolski po kontuzji: Potrzebuję jeszcze tygodnia, półtora

Rafał Wolski pod koniec czerwca przeszedł zabieg kontuzjowanej pięty. Sam zainteresowany przyznaje, że czuje się coraz lepiej i już niedługo będzie do dyspozycji Jana Urbana. - Potrzebuję jeszcze tygodnia, półtora, aby na sto procent zacząć trenować - mówi.
Więcej o Legii na Facebooku Warszawa.sport.pl

Wolski pod koniec czerwca przeszedł zabieg kontuzjowanej pięty. Sztab szkoleniowy postanowił, że tzw. ostroga piętowa, która dokuczała zawodnikowi będzie zoperowana, a nie leczona zachowawczo. Piłkarz od blisko trzech tygodni truchta wokół boiska. Od niedawna bierze udział także w lekkich treningach z piłką i ćwiczy na siłowni.

- Potrzebuję jeszcze tygodnia, półtora, aby na sto procent zacząć trenować i być do dyspozycji Jana Urbana - mówił po wtorkowym treningu Wolski. Przerwa zawodnika początkowo miała trwać krócej. Sztab szkoleniowy nie chce jednak ryzykować pogłębienia się urazu. Dlatego Wolski będzie gotowy do gry najprawdopodobniej dopiero na pierwsze ligowe spotkanie z Koroną Kielce.

Spotkanie z Koroną zainauguruje rozgrywki ligowe na Łazienkowskiej. Do tego czasu Wolski ma być gotowy do gry. Mecz Legia - Korona 19 sierpnia na Pepsi Arenie.

Komentarze (1)
Rafał Wolski po kontuzji: Potrzebuję jeszcze tygodnia, półtora
Zaloguj się
  • mojalegia.pl

    Oceniono 1 raz -1

    kurde no i na kuta go na koronę ? chłopak wejdzie w zespół z którym nie grał i nie będzie to fajnie wyglądało bo wszyscy będą się musieli nauczyć grać z nową osobą .. bez sensu ..
    www.mojalegia.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX