Sport.pl

Jan Urban przed meczem z SV Ried: Musimy twardo stąpać po ziemi

W czwartek, w III rundzie eliminacji do Ligi Europy Legia Warszawa zagra na wyjeździe SV Ried. - Rywal jest zupełnie inny niż w drugiej rundzie. Ried potrafi grać w piłkę. Jest to drużyna nieźle wyszkolona technicznie - ocenia Jan Urban.
Więcej o Legii na Facebooku Warszawa.sport.pl

- Staramy się grać piłkę ofensywną, ale czekam na mecze, kiedy z tyłu będzie na zero. To jest podstawa, tym bardziej jeśli rozmawiamy o europejskich pucharach. Wszyscy widzieliśmy co się działo w meczach z Metalurgsem. Z całym szacunkiem, nie był to jakiś wymagający rywal, a strzelił nam trzy gole, bramki traciliśmy po indywidualnych błędach - mówi niepocieszony trener.

- Dlatego my też musimy twardo stąpać po ziemi. Zawodnicy muszą sobie uświadomić, że jeśli chcą zaistnieć w Europie to takich błędów nie można popełniać - wyjaśnia.

Piłkarze Legii już w czwartek zagrają pierwszy mecz z SV Ried. Trener przyznaje, że rywal jest z zupełnie innej półki niż Metalurgs Lipawa. - My robimy swoje. Rywal jest zupełnie inny niż ten w drugiej rundzie. Ried potrafi grać w piłkę. Jest to drużyna nieźle wyszkolona technicznie. Widziałem ich mecz, co prawda nie na żywo, ale można wywnioskować, że łatwo nie będzie - powiedział trener.

- Nigdy nie jest łatwo. Jesteśmy przygotowani na różne scenariusze. Ciężko teraz powiedzieć na ile pozwoli nam przeciwnik. Naszym celem jest przede wszystkim przywieźć z Austrii pozytywny wynik - zakończył.

Komentarze (1)
Jan Urban przed meczem z SV Ried: Musimy twardo stąpać po ziemi
Zaloguj się
  • mojalegia.pl

    0

    My kibice jesteśmy przygotowani na jeden scenaruisz:
    Walczyć trenować Legia musi panować. Nie wyobrażamy sobie innego wyniku niż wygrana.
    mojalegia.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX