Sport.pl

Plotki transferowe: Jest porozumienie w sprawie Dwaliszwilego?

Wedłu serwisu futbolnews.pl Legia porozumiała się z Józefem Wojciechowskim, właścicielem karty zawodniczej Władimira Dwliszwilego. Gruziński napastnik, który przez ostatnie pół roku w Polonii strzelił trzy gole i miał cztery asysty, w najbliższych dniach może trafić na Łazienkowską.
Warszawiacy negocjują z byłym właścicielem Polonii od kilku tygodni. Do tej pory odstraszały ich jednak warunki odstępnego. Wojciechowski żądał ok. 100 tys. euro i części pieniędzy z najbliższego transferu Dwaliszwilego, według niektórych źródeł przekraczających połowę sumy. Dla Legii kłopotem było nawet to pierwsze. - Nie mamy pieniędzy i nic na to nie poradzimy - mówił odpowiedzialny za transfery Marek Jóźwiak. Warszawiacy od pewnego czasu sprowadzają wyłącznie piłkarzy, którzy mogą przyjść za darmo, lub za niewielką kwotę.

Jeśli Dwaliszwili trafiłby do Legii, w ciągu kilku dni mógłby zagrać już w niedzielnym meczu z Koroną, na inaugurację ligi. 23 sierpnia warszawiaków czeka pierwszy mecz z Rosenborgiem w IV rundzie eliminacji Ligi Europejskiej. Każdy klub może do rozgrywek zgłosić na dzień przed meczem jednego piłkarza, którego wcześniej nie było na liście przedstawionej UEFA.

Jan Urban: » Poza Kuciakiem nie ma pewniaków


Więcej o:
Komentarze (1)
Plotki transferowe: Jest porozumienie w sprawie Dwaliszwilego?
Zaloguj się
  • olsenlegia1916

    Oceniono 2 razy -2

    Jeśli awansujemy do Ligi Europejskiej to powinniśmy go wziąć - dojdzie przecież sześć meczów w tych rozgrywkach. Jeśli nie awansujemy, to nie ma sensu go sprowadzać - 15 meczów w lidze i 1 w Pucharze Polski, czyli gra, co tydzień - wystarczy Saganowski, którego zawsze zastąpić może Kucharczyk, Ljuboja czy nawet Kosecki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX