Menedżer Rafała Wolskiego: Opinia dra Mullera-Wohlfahrta będzie wiążąca

Rafał Wolski

Rafał Wolski (Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta)

W najbliższą środę Rafał Wolski pojedzie do Niemiec na konsultację medyczną w sprawie bolącej stopy. - Z tego, co z niej wyjdzie, będzie wiadomo, jak dalej ją leczyć - mówi menedżer piłkarza Cezary Kucharski.
To Kucharski zorganizował piłkarzowi wyjazd. - Rozmawiałem z klubem, spytałem się czy spróbować coś takiego zrobić. Zgodzili się. W końcu chodzi o to, by ten problem rozwiązać tak, by ból już nie wrócił - mówi Kucharski. - Rafał pojedzie i to, co zrobimy dalej, będzie zależało, od tego, co się okaże. Do tej pory od jednego lekarza słyszeliśmy, że potrzebna jest następna operacja, a inny twierdził, że nie. Opinia doktora Mullera-Wohlfahrta będzie wiążąca - dodał.

Wolski na bolącą piętę narzekał już wiosną, ale wtedy Legia biła się o mistrzostwo, a po sezonie młody piłkarz został powołany do reprezentacji Polski na Euro 2012. Potem przeszedł operację. Miał stracić okres przygotowawczy, ale być gotowym do gry na początku września. Wciąż jednak nie trenuje.

Hans Wilhelm Muller-Wohlfahrt to znany specjalista ds. medycyny sportowej. Jest lekarzem Bayernu Monachim i reprezentacji Niemiec. Leczył też innych piłkarzy, m.in. Ronaldo, Michaela Owena i Jonathana Woodgate'a, a także lekkoatletów - Usaina Bolta, czy Paulę Radcliffe.

Danijel Ljuboja » nie zagra w derbach Warszawy?


Komentarze (3)
Menedżer Rafała Wolskiego: Opinia dra Mullera-Wohlfahrta będzie wiążąca
Zaloguj się
 • spector1

  Oceniono 2 razy 2

  Dr Muller-Wohlfahrt, nie zajmuje sie leczeniem takich przypadkow jak Wolski , Radcliffe i innych,
  jak to wciska tutaj redaktorek.
  Moze jedynie, polecic Wolskiemu znajomego chirurga- ortopede, prof. Naumana.
  Ciekaw jestem czy ma na liscie polskich mistrzow skalpela.
  Kontuzja Wolskiego to b.ciezki przypadek. Na glupote Wolskiego i sztabu odpowiedzialnego za jego
  szkolenie i zdrowie nie ma on lekarstwa.

  Spector

  She revealed on Tuesday: "The operation took place last Wednesday in Augsburg outside Munich.

  "The surgeon was Professor Naumann as recommended, as he'd had great results and a very quick
  recovery process for this problem before.

 • pedauikierownica

  Oceniono 14 razy -10

  Rafał jesteś idiotą i niedojrzałym szczeniakiem, a wielu kibiców ma Cię za największy talent piłkarski ostatnich lat! W jakim celu pojechałeś z kontuzją na Mistrzostwa Europy, skoro i tak było wiadomo, że nie zagrasz? Gdyby nie Twoja głupota dziś grałbyś już spokojnie w podstawowym składzie Legii i być może pierwszej reprezentacji, a tak stracisz najpewniej najbliższe pół roku - najważniejsze w Twojej karierze - boś głupi jak but!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX