Sport.pl

Bartłomiej Czarnecki: Mogłem strzelić hat tricka, nie wyszło...

- Mam nadzieję, że dam terenowi do myślenia tym występem - powiedział serwisowi Legia.Net po wygranym 2:0 sparingu z Mazurem Karczew napastnik Legii Bartłomiej Czarnecki. 19-latek na co dzień gra w Młodej Legii, w sobotę strzelił oba gole.
Napastnik pojechał z Legią do Karczewa, bo trener Urban - z powodu kontuzji i powołań do reprezentacji - ma obecnie na treningach tylko kilkunastu piłkarzy. Strzelił dwa gole po podbramkowym zamieszaniu. Wcześniej też trafił w jednym z poprzednich sparingów z tym zespołem.

- Trzy gole w dwóch sparingach z Mazurem, ekipa z Karczewa chyba mi leży - powiedział po spotkaniu. - Na razie muszę wywalczyć sobie miejsce w zespole Młodej Legii. Dzisiaj zagrałem tylko dlatego, że trener Jan Urban nie miał kogo wystawić... - dodał. - Dobrze mi się grało w Karczewie, ale muszę przyznać, że seniorski futbol mocno różni się od juniorskiego.

Czarnecki pochodzi z Mszczonowa do Legii trafił siedem lat temu. W zeszłym sezonie zagrał sześć spotkań w Młodej Legii i zdobył dwa gole w meczu z Młodą Koroną. W tym rozegrał na razie 24 minuty w sierpniowym spotkaniu z Młodym Ruchem.

Piłkarze o meczu Legia - Mazur »


Więcej o: