Młoda Legia z wygraną

Młoda Legia wygrała przy Łazienkowskiej z Młodą Koroną 2:1 w ramach rozgrywek Młodej Ekstraklasy. To trzecia wygrana warszawiaków w szóstym meczu. Pozostałe spotkania przegrali.
Bramki dla gospodarzy zdobyli Maciej Prusinowski i Mateusz Długołęcki. Ten pierwszy tuż przed przerwą minął obrońcę i zdecydował się na strzał z dystansu. Ten drugi trafił w 63. minucie po kombinacyjnym rozegraniu rzutu rożnego. Choć warszawiacy musieli do końca martwić się o wynik, bo kilka minut później Korona strzeliła gola, to utrzymała prowadzenie.

Debiut w niedzielnym meczu zaliczył 18-letni Michał Bajdur, który przed rokiem trafił do Legii z Warty Mstów.

Po niedzielnym meczu Młoda Legia ma 9 punktów i w tabeli zajmuje piąte miejsce.

Młoda Legia - Młoda Korona 2:1 (1:0): Prusinowski (43.), Długołęcki (63.) - Piwowar (71.)

Młoda Legia: Jałocha - Bochenek, Długołęcki Ż, Cichocki, Widejko - Bruce - Bajdur (74. Turzyniecki), Prusinowski (64. Latos 64), Kurowski, Żurek - Mikita Ż (88. Gąsior).

Młoda Korona: Shilakotin - Kobryń (46. Smolarczyk), Wrześniewski Ż, Rogala, Merchut (58. Zawadzki) - Piwowar (74. Przybyła), Jeziorski (52. Szmalec), Mularczyk, Laskowski Ż, Nikon (46. Bodzioch) - Korzym (46. Janota).