Polska zremisowała ze Szwajcarią w meczu Turnieju Czterech Narodów. Gol Furmana

Reprezentacja Polski U-21 zremisowała z rówieśnikami ze Szwajcarii 2:2 i utrzymała pozycję lidera Turnieju Czterech Narodów. Gole dla ekipy Władysława Żmudy strzelali: Dominik Furman z Legii Warszawa i Kacper Przybyło z FC Koeln.
Mecz ze Szwajcarią, którą Polacy zdążyli już pokonać w pierwszej kolejce rozgrywek rozpoczął się idealnie dla utalentowanego pomocnika Legii. Już w 10. minucie Furman wykorzystał podanie Bartosza Bereszyńskiego, zawodnika Lecha i pokonał bramkarza rywali. To drugi gol wychowanka Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa w TCN. Szwajcaria wyrównała w 54. minucie i choć pięć minut później Przybyłko wyprowadził Polskę na prowadzenie, podopieczni Żmudy nie zdołali wywieźć z Vevey trzech punktów. W 85. minucie Hélios Sessolo pokonał Jakuba Szumskiego, wypożyczonego do Piasta bramkarza Legii.

Cały mecz zaliczył także obrońca Polonii Warszawa, Adam Pazio.

Następny mecz Polska zagra 14 listopada w Gliwicach z Niemcami.

Polska: Szumski - Tadrowski, Nalepa, Kamiński, Pazio (Polonia Warszawa) - Byszewski (46' Bobek), Piekarski (46' Przybyłko), Drewniak, Furman (Legia Warszawa), Bereszyński - Zwoliński

Tabela Turnieju Czterech Narodów U-21:

1. Polska 3 mecze 5 pkt (2:1 i 2:2 ze Szwajcarią i 2:2 z Niemcami)
2. Niemcy 1 mecz 1 pkt
3. Szwajcaria 2 mecze 1 pkt
4. Włochy 0 meczów

Dotychczasowi triumfatorzy Turnieju Czterech Narodów: 2001/02 - Włochy 2002/03 - Włochy 2003/04 - Niemcy 2004/05 - Niemcy 2005/06 - Włochy 2006/07 - Niemcy 2007/08 - Niemcy 2008/09 - Szwajcaria 2009/10 - Austria 2010/11 - Niemcy 2011/12 - Niemcy