Zwycięstwo Młodej Legii w Białymstoku

Piłkarze Młodej Legii wygrali w Białymstoku z Jagiellonią 3:0. Gole strzelili Michał Kopczyński, Kamil Kurowski i Michał Bajdur. Warszawianie wciąż są liderami w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.
Wynik spotkania w 9. minucie otworzył Michał Kopoczyński. Kolejne dwa gola padły tuż po przerwie, a na listę strzelców wpisali się Kamil Kurowski i Michał Bajdur.

- Długo zastanawiałem się, jaką taktykę obrać na to spotkanie. Przed meczem powiedziałem, aby zagrać agresywnie z wysokim pressingiem. Zrealizowaliśmy ten cel, nie zabrakło nam odwagi i pokazaliśmy, kto jest lepszy. Cieszy, że kroczymy od zwycięstwa do zwycięstwa. Pozostajemy niepokonani od sierpnia, a gdyby nie przypadkowy remis z GKS-em, to moglibyśmy pochwalić się genialnym bilansem 10 zwycięstw - powiedział trener Dariusz Banasik.

Młoda Jagiellonia - Młoda Legia 0:3 (0:1)

Kopczyński (9.), Kurowski (52.), Bajdur (55.)

Młoda Legia: Konrad Jałocha - Marcin Bochenek, Mateusz Cichocki, Bartosz Widejko (75. Paweł Wolski), Cezary Michalak (60. Łukasz Bogusławski) - Albert Bruce, Michał Kopczyński, Marcel Gąsior (46. Kamil Kurowski), Przemysław Mizgała (46. Patryk Mikita), Bartosz Żurek (60. Maciej Prusinowski) - Michał Bajdur