Mateusz Cichocki z Legii Warszawa trafi do Dolcanu Ząbki?

Obrońca Młodej Legii, Mateusz Cichocki może zostać wypożyczony do pierwszoligowego Dolcana Ząbki - informuje Legia.Net. Decyzję o przyszłości 20-latka podejmie Jan Urban, który czeka na to, jak potoczą się losy Artura Jędrzejczyka.
Jeżeli zimą Jędrzejczyk zostanie sprzedany, Cichocki zostanie włączony do kadry pierwszego zespołu. Jeżeli nie, dostanie szansę gry w drużynie z Ząbek, czyli, nawiasem mówiąc, pójdzie drogą "Jędzy", który w Dolcanie grał w sezonie 2008/09.

- Trener Banasik powiedział mi, że kwestia wypożyczenia jest już prawie dopięta. W Ząbkach są na mnie zdecydowani, dlatego chciałbym tam zagrać dobrą rundę, by latem mieć argument i zacząć liczyć się w Legii na poważnie. Póki co nie wiem tylko, jakie plany wobec mnie ma trener Urban. Jeśli zabierze mnie na zgrupowanie, to oczywiście spakuję się i podejmę walkę. Raz jeszcze jednak powtórzę: Nie będę miał wiecznie 20 lat, więc muszę grać. Potrzebuję kolejnego - po Młodej Legii - kroku naprzód - powiedział Legii.Net Cichocki. - Zresztą przykłady Jędrzejczyka i Boruca pokazują, że warto pograć w Ząbkach - dodał młody obrońca Legii, który uważany jest za najlepszego defensora Młodej Ekstraklasy.