Artur Jędrzejczyk zimą trafi do Tereka Grozny?

Obrońca Legii Warszawa Artur Jędrzejczyk może zimą przenieść się do Tereka Grozny - donoszą rosyjskie media. - To uniwersalny gracz, który szybko stałby się wzmocnieniem - mówi Haidar Alkhanow, wiceprezydent klubu.
- Jego gra i jakość, jaką wnosi do zespołu Legii, przyciąga naszą uwagę. Atutem jest także to, że nie powinien być specjalnie drogi. To uniwersalny gracz, który szybko stałby się wzmocnieniem Tereka - mówi rosyjskiej prasie Haidar Alkhanow, wiceprezydent Tereka cytowany przez portal Legia.Net.

Jędrzejczyk miały trafić do Tereka zimą i dołączyłby do czterech Polaków: Macieja Rybusa, Marcina Komorowskiego (byli legioniści), Piotra Polczaka i Macieja Makuszewskiego.

- Oczywiście na jakiekolwiek konkrety jest jeszcze za wcześnie. Tym bardziej iż okienko transferowe jest jeszcze zamknięte. Chcemy się jednak wzmocnić w każdej formacji - dodał Alkhanow.

Nie tak dawno mówiło się o zainteresowaniu obrońcą Legii ze strony włoskich klubów, m.in. Genoii, która latem skłonna była zapłacić milion euro.

- Nie wiem, czy odejdę, chciałbym zostać, ale wiadomo, mam już 25 lat i chciałbym się sprawdzić w jakiejś silniejszej lidze. Serie A to fajna liga dla obrońców. Kamil Glik sobie tam radzi - mówił kilka dni temu w rozmowie z Warszawa.sport.pl Jędrzejczyk.