Legia Warszawa szuka napastnika? Angelos Charisteas: Mam oferty z Polski

Angelos Charisteas jest wolnym zawodnikiem. - Mam propozycje z Polski i Rosji, ale jeszcze żadnej nie przyjąłem. Najpierw muszę podjąć decyzję, czy w ogóle kontynuować grę w piłkę nożną - cytuje słowa Charisteasa Wirtualna Polska. Zainteresowana pozyskaniem Charisteasa jest podobno Legia Warszawa.
- Mam propozycje z Polski i Rosji, ale jeszcze żadnej nie przyjąłem. Najpierw muszę podjąć decyzję, czy w ogóle kontynuować grę w piłkę nożną. Szukam motywacji, która pozwoli mi rywalizować na najwyższym poziomie - mówi w greckich mediach 32-letni napastnik.

Legia na tę chwilę nie ma napastnika. Marek Saganowski czeka na zgodę lekarzy dotyczącą kontynuowania gry w piłkę. Z przodu gra Danijel Ljuboja, który dla Jana Urbana nie jest typowym snajperem. Jednym z pomysłów Legii na załatanie dziury w ataku jest pozyskanie Charisteasa.

Ostatnim klubem rosłego napastnika był Panetolikos Agriniou, ale w swojej karierze Charisteas występował m.in. Werderze Brema, Ajaksie Amsterdam, Feynooordzie Rotterdam czy Bayerze Leverkusen. W 2004 roku zdobył z Grecją mistrzostwo Europy, strzelając w finale z Portugalią decydującą bramkę (1:0). Teraz Charisteas jest wolnym zawodnikiem, więc jeśli Legia zdecydowałaby się na jego pozyskanie nie musiałaby płacić za jego kupno.

Czy pozyskanie Charisteasa przez Legię to dobry pomysł?