Sport.pl

Dominik Furman liczy na kolejne powołania do reprezentacji Polski

- Kiedy wchodziłem na boisko, czułem olbrzymie emocje. Oczywiście całą uwagę skupiałem na realizacji zadań wyznaczonych przez trenera, jednak cały czas miałem świadomość, że za chwilę spełni się jedno z moich marzeń, czyli występ w reprezentacji Polski - powiedział serwisowi Legia.com Dominik Furman, który w piątek zadebiutował w drużynie narodowej.
- Na początku na pewno był mały stres, ale wszystko szybko się ustabilizowało - dodał Furman.

- Nie chcę oceniać swojego występu, niech to zrobi trener. Oczywiście cieszy asysta przy golu Artura Jędrzejczyka, jednak wydaje mi się, że mogłem zagrać lepiej. Ostatnich 12 miesięcy to zdecydowanie najlepszy okres w mojej karierze. Przecież jeszcze w styczniu byłem kapitanem Młodej Legii, a dzisiaj mam już za sobą debiut w dorosłej reprezentacji Polski. Mnie cieszy to powołanie, ale mam nadzieję, że kolejny rok rozpocznę jako reprezentant, ponieważ na początku lutego kolejne zgrupowanie. Wierzę, że otrzymam kolejną szansę od trenera Fornalika - powiedział oficjalnej stronie Legii 20-letni pomocnik.



Więcej o:
Komentarze (1)
Dominik Furman liczy na kolejne powołania do reprezentacji Polski
Zaloguj się
  • mojalegia.pl

    0

    No i fajnie, że chłopak zagrał. Tak powinno być, trenerzy muszą eksperymentować, nie jesteśmy w pierwszej dwudziestce, więc nie mamy się czego obawiać, jakoś zespółp bez "gwiazd" może zagrać przyjemnie i dać przyjemny wynik. Oczywiście im więcej Legionistów tym lepiej ;-)
    www.MojaLegia.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX