Sport.pl

Michał Żyro: Po operacji czuję się dobrze i czekam na pierwszy trening

Na początku grudnia Michał Żyro poddał się operacji wszczepienia siatki polipropylenowej w mięśnie brzucha. - Po operacji czuję się dobrze i czekam na pierwszy trening - mówi 21-letni pomocnik Legii Warszawa.
Co wiesz o warszawskim sporcie? Wielki i bardzo trudny quiz »

Żyro pod koniec rundy jesiennej zmagał się z bólem mięśni brzucha. - To uciążliwa sprawa, ból odczuwam szczególnie w czasie sprintów. Wydawało się, że potrzebna będzie operacja, ale teraz wszystko wskazuje na to, iż nie będę jej miał - mówił pod koniec listopada piłkarz.

3 grudnia Żyro przeszedł jednak zabieg wszczepienia siatki polipropylenowej w mięśnie brzucha. Ale jak sam przyznał - długo nie odpoczywał i na miesięczne urlopy, na które udali się legioniści, dostał rozpiskę treningów indywidualnych.

- Po operacji czuję się dobrze i czekam na pierwszy trening. Przez święta normalnie trenowałem. Ale czy będę gotowy do gry od razu, to pokażą pierwsze zajęcia z resztą drużyny - powiedział Żyro.

W ostatnim czasie niemieckie media poinformowały, że zawodnik cały czas znajduje się w kręgu zainteresowań Hannoveru 96.- Odcinam się od tych wszystkich spekulacji prasowych. Nie chcę tego komentować - powiedział Żyro.

Legioniści do treningów wrócą 10 stycznia. Pięć dni później udadzą się na Cypr, gdzie przez dwa tygodnie w Ayia Napie przygotowywać się będą do rundy wiosennej.

Więcej o:
Komentarze (1)
Michał Żyro: Po operacji czuję się dobrze i czekam na pierwszy trening
Zaloguj się
  • mojalegia.pl

    Oceniono 1 raz 1

    Okazuje się, że Legia posiada tak fantastycznych zawodników, że nawet po operacjach, rocznych przerwach, rehabilitacjach są gorącym towarem na zachodzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX