Sport.pl

Będą wzmocnienia w Legii? Priorytetem ma być Dwaliszwili

PRZEGLĄD PRASY. To nowy prezes Legii Bogusław Leśnodorski będzie podejmował kluczowe decyzje transferowe, a priorytetem przed rundą wiosenną ma być sprowadzenie z Polonii Władimira Dwaliszwiliego, na którego pensję klub ma pieniądze - podaje ?Przegląd Sportowy?.
Zwolnienie Marka Jóźwiaka, który był w Legii odpowiedzialny za transfery, dziennikarze "Przeglądu Sportowego" interpretują w taki sposób, że teraz nowy prezes Legii Bogusław Leśnodorski będzie osobiście angażował się w negocjacje transferowe.

"Sprawa pozbycia się Jóźwiaka nie ma drugiego dna, po prostu obaj nie przypadli sobie do gustu i nie było sensu współpracować. Prezesowi nie podobało się to, iż człowiek odpowiedzialny za transfery nie ma jasnej wizji prowadzenia polityki. Stąd taka decyzja, bez planu B, bez osoby, która może płynnie przejąć sprawy związane z pozyskiwaniem i sprzedażą piłkarzy. Uznał, że skoro ma w klubie 5-osobowy komitet transferowy, nie gorzej będzie on funkcjonował bez Jóźwiaka" - pisze gazeta.

Jak podkreśla gazeta, Leśnodorski zablokował transfer Rafała Wolskiego z Legii i zapewnił, że klubowej kadry nie osłabi. Dodatkowo zespół ma wzmocnić ofensywny zawodnik. Priorytetem ma być napastnik Polonii Władimir Dwaliszwili. Gruzin, który zarabia w Polonii ok. 100 tys. zł miesięcznie, chce rozwiązać kontrakt z "Czarnymi Koszulami". Wtedy mógłby przejść do Legii, która znalazłaby pieniądze na taką pensję - pisze "PS".

Więcej o:
Komentarze (3)
Będą wzmocnienia w Legii? Priorytetem ma być Dwaliszwili
Zaloguj się
 • damiansejler

  Oceniono 10 razy 4

  Dwaliszwili-Ljuboja
  ( )
  Wolski
  ZABOJCZY TERCET :)

 • donald-tusek

  Oceniono 6 razy 4

  Pytanie brzmi: kto podjął decyzję o zatrudnieniu Jóźwiaka w roli dyrektora, bo to był obciach. A zwolnienie Bereta to powrót do normalności.

 • arthi2011

  Oceniono 3 razy -1

  A co z Messim, jednak nie przychodzi na L3?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX