Transfery. Serbskie media: Partizan chce pozyskać Szulera

Serbskie media poinformowały, że Marko Szuler może odejść z Legii Warszawa. Słoweński obrońca ma przenieść się do Partizana Belgrad - pisze novosti.rs.
Warszawa.sport.pl na Twitterze - śledź, będziesz na bieżąco

Szuler w czerwcu 2012 roku podpisał trzyletni kontrakt z Legią. Defensor nie przebił się jednak do podstawowego składu i już kilka dni temu media obiegła wiadomość, że piłkarz może odejść z Legii. A w jego miejsce klub z Łazienkowskiej chciałby sprowadzić Piotra Celebana. Według novosti.rs Partizan rozpoczął polowanie na Szulera, który jeśli nie trafi do Belgradu zimą, to może stać się to latem.

- Nie chcę komentować doniesień transferowych. Mam ważny kontrakt z Legią i trenuję - powiedział w piątek enigmatycznie Szuler.

Słoweniec w tym sezonie wystąpił tylko w czterech ligowych spotkaniach. Z czego tylko w dwóch meczach w pełnym wymiarze czasowym. Jak wychodził na boisko, to z reguły prezentował się bardzo niepewnie. W meczu z Jagiellonią Białystok popełnił błąd we własnym polu karnym, który kosztował Legię utratę trzech punktów.

- Czasami robimy takie błędy, jakby wczoraj wyrobiono nam dowód osobisty. Nie zawsze, kiedy igra się z ogniem, można go ugasić. Dzisiaj się sparzyliśmy - komentował po meczu niezadowolony Jan Urban.

Legia wygrała z Partizanem walkę o Szulera pół roku temu. Zespół z Belgradu w czerwcu również chciał pozyskać reprezentanta Słowenii. "Wojskowi" zapłacili belgijskiemu Gent za Szulera 100 tys. euro.