Sport.pl

Marcin Wasilewski w Legii? Jacek Mazurek: Nie ma tematu

- Nie ma tematu Marcina Wasilewskiego. To tylko plotka. Na tę chwilę nie jesteśmy zainteresowani pozyskaniem tego piłkarza - zdementował prasowe doniesienia dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Mazurek.
"Fakt" podał we wtorek, że Legia kontaktowała się z Anderlechtem w sprawie pozyskania Wasilewskiego. 33-letni obrońca na Łazienkowskiej miałby zastąpić Marko Szulera. Słoweniec w najbliższych dniach ma rozwiązać kontrakt z Legią i przenieść się do Partizana Belgrad.

- Nie ma tematu Marcina Wasilewskiego. To tylko plotka. Na tę chwilę nie jesteśmy zainteresowani pozyskaniem tego piłkarza - powiedział we wtorek Mazurek. - Co do Marko Szulera to wyjeżdża dzisiaj z nami na obóz i tyle w tej sprawie - dodał.

Mazurek zapytany został również o ewentualny transfer Wladimera Dwaliszwilego do Legii. Odpowiedział tak: - W Polonii jest dużo zamieszania. Media podchwytują to i często łączą wielu piłkarzy z innymi klubami. Transfer Dwaliszwiliego? Szukamy wzmocnień w ofensywie, ale nie złożyliśmy Polonii żadnej oferty. Na razie tylko monitorujemy rynek.

Więcej o:
Komentarze (1)
Marcin Wasilewski w Legii? Jacek Mazurek: Nie ma tematu
Zaloguj się
  • ewa5.0

    Oceniono 14 razy 0

    Wy to może bylibyście zainteresowani, ale Wasyl na pewno nie! Pisałem ,że to bzdura po co podajecie jakieś bzdety za "Faktem"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX