Sport.pl

Jakub Kosecki: Transfer jest tak samo możliwy jak pozostanie w Legii

PRZEGLĄD PRASY. - Muszę przyznać, że nowy prezes zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i z tego, co wiem, ma już dla mnie przygotowaną ofertę, ale jej jeszcze nie widziałem - mówi ?Polsce the Times? piłkarz Legii Jakub Kosecki.
- Chcę grać w Legii, ale też znam swoją wartość. W ostatnim czasie razem z moim menedżerem [Cezary Kucharski - red.] odbyliśmy wiele spotkań, ale wciąż się zastanawiamy, co zrobić. Na szczęście mam czas, podchodzę więc do tego spokojnie, zamierzam odpowiednio przygotować się do rundy wiosennej i czekać na rozwój wypadków - mówi Jakub Kosecki w wywiadzie dla "Polski the Times" . Piłkarz jest związany umową z Legią do końca grudnia tego roku.

Po zwolnieniu z Legii Marka Jóźwiaka odpowiedzialnego z klubie za transfery decyzja w sprawie nowego kontraktu "Kosy" będzie należeć do nowego prezesa Bogusława Leśnodorskiego. - Muszę przyznać, że nowy prezes zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i z tego, co wiem, ma już dla mnie przygotowaną ofertę, ale jej jeszcze nie widziałem - mówi gazecie Kosecki.

Piłkarz nie wyklucza jednak żadnej opcji, również transferu w zimowym okienku transferowym. - Jest tak samo możliwy jak pozostanie w Legii. W klubie nie ma graczy nie na sprzedaż - dodaje piłkarz.

Więcej o:
Komentarze (2)
Jakub Kosecki: Transfer jest tak samo możliwy jak pozostanie w Legii
Zaloguj się
 • aa1000

  Oceniono 16 razy 12

  >>- Chcę grać w Legii, ale też znam swoją wartość. W ostatnim czasie razem z moim menedżerem [Cezary Kucharski - red.] odbyliśmy wiele spotkań, ale wciąż się zastanawiamy, co zrobić. <<

  To jest przyczyna stanu polskiej piłki.
  Zamiast odbywać wiele spotkań z trenerem [od techniki piłkarskiej, zdrowego odżywiania, psychologii, języków obcych i języka polskiego też, komunikacji z mediami] młodzi piłkarze skupiają się na menedżerach,tatuażach i PlayStation.

 • ewa5.0

  Oceniono 12 razy 6

  Ale buc z tego gó...arza -100% sodówki uderzyło do łba!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX