Sport.pl

PRASA. "W Legii nie wolno źle mówić o Lechu"

PRZEGLĄD PRASY. Nowy prezes Legii Bogusław Leśnodorski ma bardzo dobre układy z Maciejem Wandzelem, który jest przewodniczącym Rady Nadzorczej Ekstraklasy S.A. z ramienia Lecha Poznań. Stąd transfer do Legii Bartosza Bereszyńskiego i zainteresowanie kolejnymi graczami Lecha - informuje "Fakt".
Według "Faktu" transfer 21-letniego napastnika Bartosza Bereszyńskiego z Lecha Poznań do Legii nie jest przypadkowy. Nowy prezes klubu z Łazienkowskiej Bogusław Leśnodorski ma podobno bardzo dobre układy z Maciejem Wandzelem, który jest przewodniczącym Rady Nadzorczej Ekstraklasy S.A. z ramienia Lecha Poznań.

- W klubie nie wolno źle mówić o Lechu. Można za to zostać zwolnionym z pracy, jak prezes wyrzucił Marka Jóźwiaka, który powiedział, że nie lubi Poznania i Lecha - mówi "Faktowi" jedna z osób związana z Legią.

Leśnodorski i Wandzel współpracowali, według gazety, w 2011 roku w radzie nadzorczej Narodowego Funduszu Inwestycyjnego Black Lion. Znajomość obu panów może zaowocować kolejnymi transferami w kierunku z Poznania do Warszawy. Jak informuje "Fakt" do Legii mógłby trafić syn Macieja Wandzela, 18-letni Aleksander, który jest bramkarzem i również 18-letni pomocnik Karol Linnety.

Według gazety Maciej Wandzel za namową Leśnodorskiego miałby zrezygnować ze współpracy z Lechem i zostać nowym inwestorem Akademii Piłkarskiej Legii.

Więcej o:
Komentarze (3)
PRASA. "W Legii nie wolno źle mówić o Lechu"
Zaloguj się
 • ewa5.0

  Oceniono 8 razy 6

  Przestańcie cytować "Fakt" BO TEN SZMATŁAWIEC JESZCZE NIGDY PRAWDY NIE NAPISAŁ!

 • sympat2

  Oceniono 7 razy 5

  KONFLIKT INTERESÓW , którego brakiem krytyki Lecha się nie usprawiedliwi

 • ttoorroo05

  Oceniono 1 raz 1

  Ha,ha,ha,dowcip tygodnia.Wiem,wiem,to tak dla picu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX