Jan Urban po meczu z FC Aarau: MVP? Cała drużyna

- Młodzi zrealizowali nasze założenia. Tak chcieliśmy zagrać przez całe 90 minut. Można narzekać na zmęczenie i nie jest łatwo o precyzję, ale chłopaki pokazali, że można było tak grać pomimo męczących treningów - powiedział serwisowi legia.com po wygranym 4:2 sparingu z FC Aarau trener Legii Jan Urban.
Zobacz, co piszą nasi blogerzy na Warszawa.sport.pl

- Pomyliliśmy się w pierwszej połowie, ponieważ zbyt długo prowadziliśmy piłkę, przetrzymywaliśmy ją - powiedział Urban. - Poza tym brakowało dokładności. Widoczna była również różnica w szybkości. Szwajcarzy wznawiają zmagania ligowe za dwa tygodnie i są na innym etapie przygotowań - dodał

- W drugiej połowie na boisko mieliśmy tylko 3 doświadczonych, a mimo tego strzeliliśmy cztery gole i cieszy to. Chciałem zobaczyć ich razem i jestem zadowolony. Dopiero poznaję Efira, bo nie współpracowaliśmy wcześniej. Zmagał się drugi raz z poważną kontuzją. Wszyscy powinniśmy życzyć mu powrotu do zdrowia, bo pokazuje spore umiejętności. Jest powtarzalny, strzela mnóstwo goli na treningach i co najważniejsze, przekłada to również na mecze. Umie z zimną krwią wykończyć akcję ofensywną, a to olbrzymi atut napastnika - ocenia 21-letniego napastnika trener Legii.

Legia pokonała FC Aarau 4:2, choć do przerwy przegrywała 0:1. Gole strzelali dla niej Michał Efir (dwa), Dominik Furman i Rafał Wolski.

Całą wypowiedź Jana Urbana » znajdziesz na legia.com