Rafał Wolski leci na testy medyczne do Florencji

Jak poinformował serwis legia.net pomocnik Legii w środę rano poleci z Cypru na testy medyczne do Fiorentiny. Oznacza to najprawdopodobniej, że oba kluby porozumiały się w kwestii transferu. Legia późnym wieczorem potwierdziła tę informację, choć poinformowała, że negocjacje wciąż trwają.
Zobacz, co piszą nasi blogerzy na Warszawa.sport.pl

Serwis przytacza wypowiedź Dominika Furmana po sparingu z FC Aarau. - Cieszy powrót Michała Efira, bo Rafał Wolski jest już jedną nogą w Fiorentinie. Ale jego występ również mógł się podobać - powiedział pomocnik Legii. Według legia.net » piłkarz wyleci z Ayia Napy o piątej rano.

- Kluby negocjują i są bliskie porozumienia - cytuje prezesa Bogusława Leśnodorskiego oficjalna strona klubu legia.com.

Legia i Fiorentina negocjowały od kilku tygodni. Do niedawna jedyną różnicą, było kiedy piłkarz trafi do włoskiego klubu. Fiorentina chce go już teraz. Legia wolałaby, by Wolski skończył obecny sezon w Warszawie. Suma transferu, którą podawały włoskie media, oscyluje między 3 a 5 mln euro.

Wolski otrzymał ofertę z włoskiego klubu, choć przez ostatnie pół roku w ogóle nie grał w piłkę. Latem przeszedł operację pięt, miał wrócić do gry na początku sezonu, ale stopy wciąż go bolały. Sprawę rozwiązała wizyta w Monachium u lekarza opiekujacego się m.in. reprezentacją Niemiec i piłkarzami Bayernu. Przeszedł tam niewielki zabieg, dwa tygodnie temu wrócił do treningów. W rozegranym we wtorek sparingu z FC Aarau strzelił gola i miał asystę.

Rafał Wolski » z golem i asystą w sparingu z FC Aarau